Słuchawki dokanałówki BT ANC

Możecie doradzić jakieś dobre słuchawki BT z ANC? Koniecznie dokanałówki. Nie chcę nausznych / wokółusznych.

1 polubienie

B&O i Bose, jakieś ma, ale zupełnie nie jestem przekonany do pchełek z ANC.

2 polubienia

Dużo poruszam się komunikacją zbiorową i przydałoby mi się tłumienie hałasu. A moja lepsza połowa twierdzi, że w nausznych wyglądam nie bardzo, to muszę szukać dokanałowych.
Z tego co widzę, to B&O nie ma bezprzewodowych, ale Bose ma QC30, muszę się im przyjrzeć.

1 polubienie

Do komunikacji miejskiej wydaje mi się, że wystarczą po prostu dokanałowe, bo one i tak mają pasywne tłumienie hałasu, obecność ANC kojarzy mi się raczej z dużymi nausznikami, które mają miejsce na mikrofony, do dokanałowych potrzebny jest raczej osobny moduł, który to wszystko zmieści, tymczasem dobrze dobrane wkładki (pianki Comply, bi/triflangle) tłumią równie skutecznie.

Teraz używam BeatsX zamiennie z B&O H5 (pianki Comply). Coś tam tłumią, ale idealnie nie jest. Raz zmuszony byłem użyć  earpods i słyszałem wszystko i wszystkich wokół tylko nie podcasty.

2 polubienia

ear/airpodsy to dramat pod tym względem, ale z drugiej strony taka ich konstrukcja. Mocno polecane są Sony Sony wf1000xm3, np w konkurencyjnym podcaście Shufflecast

Nie chcę zakładać nowego tematu (może jednak by się przydał), więc napiszę tutaj. Żona poszukuje jakichś dousznych słuchawek. Airpodsy już jej wybiłem z głowy, chociaż nie wiem, czy slusznie. Zdecydowałeś się w końcu ja jakieś słuchawki? Albo czy ktokolwiek wie, jakie są uważane za najlepsze?

w/w Sony sa uwazane za najlepsze

1 polubienie

Może airpodsy Pro?

Sam się jeszcze na nic nie zdecydowałem. Ale żonie kupiłem Sony WF-1000XM3. Jak na razie jest zadowolona :slightly_smiling_face:.
Może też się nimi pobawię i kupię drugie dla siebie :crossed_fingers:.

1 polubienie

Myślicie, że warto czekać na Sony WF-1000XM4?

Jakby każdy czekał na nową wersję, to nikt by niczego nie kupował.
W mojej opinii cena za XM3 jest tak przyjemna (dla żony znalazłem za 768 PLN w euro.com.pl), że nie ma co wybrzydzać.

Testy przeprowadzone na żonie wypadły pozytywnie :slightly_smiling_face:. Dziś przyjechała moja para słuchawek WF-1000XM3.

Bardzo sympatyczna cena :+1:

1 polubienie