🎧 Słuchawki do biura | Home office

Hej wąsy :smiley:
Szukam słuchawek typowo do pracy w biurze. Myślę nad budżetem do +/- 1000 PLN. I tak wrzucę na fakturkę. Ważne żeby miały ANC, były lekkie i w miarę możliwości przewiewne :smiley: Zazwyczaj wchodząc rano i jak mam flow to zdejmuję swoje obecne Bluedio Faith po 3-4 godzinach, ale upijają mnie często(okularnik here), głowa się gotuje, ogólnie nie fajnie, chciałbym to zmienić.
Czy w tej cenie warto pchać się w Bose QC II lub Sony WH-1000XM3?
Ważne by na kablu też grały.
Może macie jakieś inne pomysły w tej cenie, a może sami czegoś innego używacie i sobie chwalicie? :slight_smile:

P.S odpadają słuchawki douszne, dokanałowe, już mam Samsung Galaxy Buds i EarPodsy.

Bierz QC 35 II, sam spędzałem w swoich QC35 wielogodzinne loty samolotem bez zdejmowania i są wystarczająco wygodne i przewiewne na długie posiedzenia, do tego ANC robi robotę

Z tego co pamiętam, to @Voland je chyba opisywał jako kompatybilne z okularami

2 polubienia

Nie pchalbym sie juz w QC35 II, chyba ze w b.dobrej cenie. Osobiscie polecam Sony, jak narazie chyba maja najlepsze ANC.

1 polubienie

Tak, noszę okulary i spędzam w QC35II kilka godzin dziennie. Tutaj o nich trochę pisałem: Graciarnia: trochę o elektronice użytkowej i nie tylko - od power banków po smart home - Thomas Voland

3 polubienia

Bose QC II już kilka lat mają dlatego też zastanawiam się ciągle nad Sonaczami :thinking:
Ktoś z was używał może innych, równie godnych polecenia co QC II?

Niedługo ma ponoć wyjść następna wersja Sony: XM4

2 polubienia

Plotki kraza juz od jakiegos czasu i w sumie nie wiadomo kiedy, prawdopodobnie wrzesien ale kilka dni temu pojawilo sie to video:

https://www.youtube.com/watch?v=D8z4sWphatI

1 polubienie

Ja ze swoich xm3 jestem bardzo zadowolony. Brakuje mi w zasadzie jednej rzeczy: automatycznego pauzowania przy ściągnięciu słuchawek. Mają to Jabra elite 85H I nad tymi ostatnimi baaardzo długo się zastanawiałem. Kupiłem sony tylko dlatego, że była promocja na Amazon. Aha też noszę okulary i w sony nawet kilka godzin non stop nie powoduje dyskomfortu. Za wygodę duży plus.

Co do Bose qc35 ja nie mogę ich używać na dłuższą metę. Powodują bardzo nieprzyjemne uczucie w moich uszach (jakby zatkanie, coś takiego jak przy starcie samolotu).

ANC w Sony jest świetne, w Jabrach trochę gorsze. Ale jakbym nie porównywał to nie miałbym problemu z Jabrami. Za Jabra przemawiają też mikrofony, których w Sony nie da się używać. Jak jesteś sam w pomieszczeniu to jeszcze jest okej. Ale rozmawiać przez Sony na korytarzu w pracy to zapomnij. Zbierają wszystko z otoczenia.

1 polubienie

Dzięki za opinię :blush: Sony jak dla mnie wygrywa póki co. A jak z niskimi tonami? Nie ukrywam że lubię jak mi jebnie basem. Dlatego też uwielbiam dokanałowe JBL bo oddają w muzyce to czego szukam.

Używam Plantronics Backbeat Pro i to naprawdę niedoceniane słuchawki. Ostatnio zmieniłem pady na takie z AliExpress I wciąż jest bardzo dobrze. Jedyne co to to do rozmów średni się nadają, ale grają fajne i uszy się nie pocą, ANC też działa. Choć podejrzewam że Sony jest lepsze, niestety nie miałem okazji przetestować

1 polubienie

To będziesz zadowolony. Ja akurat nie lubię przesadnego basu, te w Sony mi nie przeszkadza, ale to nie są słuchawki neutralne. A jeśli basu będzie za mało możesz użyć equalizera wbudowanego w aplikacje od Sony i podbić te częstotliwości, których Ci brakuje :wink: Tutaj możesz posłuchać próbki dźwięku Sony WH1000x M3 Noise Cancelling Headphone - REVIEW - YouTube

2 polubienia

Wow, świetna recka tego kolesia :heart: to ANC :heavy_heart_exclamation:

2 polubienia

Aha, to co jeszcze mi przeszkadza to, że nie można podłączyć dwóch urządzeń na raz. Robię to rzadko, dlatego zapomniałem. Ale już jak chcę tego użyć to wkurza niemiłosiernie.

Nie jest to must have póki co bo i tak na kablu by działały, ale ważne dla osób mobilnych :slight_smile:

1 polubienie

Czy w/w słuchawki można podłączyć jednocześnie pod kilka urządzeń? Idealnie pod 3. :slight_smile:

Nie wiem czy ktoś bierze pod uwagę, ale są jeszcze takie i są bardzo dobre: https://www.nuraphone.com/

Sony nie. Jabry można :slight_smile:

1 polubienie

Nowa kategoria: Nauszne-dokanałowe xD

1 polubienie

Mam Jabra Evolve 80 i po kablu z Maca graja tak sobie, wole moje Plantronicsy na BT

Moje Sony mx3 pękły po półtora roku korzystania, tylko w warunkach biurowych, dam znać jak ogarnę serwis i gwarancję. Dużym minusem tych słuchawek jest brak łatwego przełączania między różnymi urządzeniami, w bose jest to chyba trochę lepiej ogarnięte.
Odnośnie samego dźwięku i wyciszenia - tutaj jest super, nie mam żadnych zastrzeżeń. Po dłuższym czasie użytkowania nie mogę też powiedzieć złego słowa o baterii

2 polubienia