Słuchawki bezprzewodowe wokółuszne, co polecasz?

Myślał człowiek, że przeznaczy na to godzinkę czy dwie i coś sobie zamówi z uśmiechem na ustach, ale gdzie tam. Im więcej szukam tym mniej wiem. Jak zawsze.

Szukam polecajki na słuchawki bezprzewodowe wokółuszne:

  • w ogóle nie zależy mi na ANC, nawet lepiej bez
  • dobra jakość dźwięku
  • prosty, ciemny design
  • odsłuch po bluetooth z ajfą
  • tylko do muzyki
  • cena max. 500 zł

Na początku szedłem w Scullcandy Hesh Evo, ale czytam, że kiepska jakość pałąka.

Jeśli ktoś coś, będę wdzięczny.

Hmm… może Anker Q30? Mają ANC, ale możesz po prostu go nie używać. Jedynie słyszałem, że potrafią cisnąć, ale to jest indywidualna sprawa, zawsze masz 14 dni na zwrot.

1 polubienie

+1 z tymi Q30. Internet się nimi zachwycał, miałem je na liście do zakupu.

Rzeczywiście na razie poważnie rozważam Q30. Choć jeszcze zerknę na nowsze Q35. Oprócz nich:

Sennheiser HD 350 BT
Sony WH-CH710N

Odrzuciłem Philips TAPH805 gdy usłyszałem jak potrafią pierdzieć przy włączonym ANC (jak już jest to niech chociaż jakoś działa). Widzę też, że jakbym dołożył 2-3 stówki to się robi o wiele ciekawiej, np. AIAIAI TMA-2 Wireless :grinning: Hmmmm… Nie wiem jednak czy warto.

Kupując słuchawki kieruję się zwykle dwoma ścieżkami:

  • staram się znaleźć sklep, w którym mogę odsłuchać słuchawki na sprzęcie zbliżonym do tego, którego używam na co dzień
  • jak powyższe zawiedzie, to szukam na rtings.com :slight_smile:

Koss Porta Pro Wireless? :slight_smile: Piszę serio - jeśli izolacja nie jest dla Ciebie ważna, to szedłbym w tym kierunku. Super wygoda, legendarna konstrukcja i jakość dźwięku, która od lat zachwyca.

Jeśli jednak mają być klasyczne - zerknij na ATH-ANC900BT.

3 polubienia

Koss absolutnie nie dla mnie, preferuję konstrukcję zamkniętą. Audio Technika wydają się być bardzo spoko, natomiast dogrzebałem się do słuchawek JBL LIVE 500BT, na pierwszy rzut oka ideał, tego szukam. Po czym: nigdzie już nie sprzedają w kolorze czarnym… :sweat_smile: Tak jak pisałem wcześniej, wiedziałem, że tak będzie.
Ja naprawdę nie potrzebuję ANC ale widzę, że inaczej się nie da. Ktoś może używa JBL Live 660NC? Bo to jest ten design, który cieszy mi oczy (tak, ja słuchawki kupuję też oczami, nic nie poradzę :man_shrugging:)

Hej @luke, właśnie zrobiłem przemeblowanie w swojej kolekcji słuchawek i mam do sprzedania Sony mdr-xb950n1. To jedne z moich ulubionych. Ale sprzedaję bo na ulicy już zupełnie nie słucham muzyki a do kompa kupiłem przed chwilą SteelSeries Arctis 7.
Słuchawki sa w bardzo dobrym stanie, bateria trzyma długo - nie mierzyłem. Ponieważ słuchawek mam pół szafy, nie używałem ich za wiele - jak jesteś zainteresowany to dawaj na priv.
Cena dla wąsa to 200zł już razem z paczkomatem.
Przepraszam, że post poza sekcją “sprzedaj”.

https://www.x-kom.pl/p/366520-sluchawki-bezprzewodowe-sony-mdr-xb950n1-czarny.html





Wielkie dzięki, ja przedwczoraj zamówiłem :smirk:

1 polubienie

I na czym stanęło?

Na Anker Soundcore Life Q35, ciężko było znaleźć jakiekolwiek negatywne recenzje poprzednika, trafiła się promocja na nowy model, zobaczymy :slightly_smiling_face:

Jednak muszę jeszcze dodać mały zwrot akcji :sweat_smile: Nie wiem czy z nimi zostanę… Właśnie odkryłem AKG K361-BT :heart_eyes:

1 polubienie