馃挕 Side Project - ludzie poszukiwani!

Cze艣膰 W膮sy, z racji tego 偶e mam zbyt wiele wolnego czasu to szukam ludzi do odpalenia side projectu - platformy dla adwokat贸w szukaj膮cych zast臋pstwa w s膮dzie. Grupa na Facebooku w tym temacie to 30k os贸b a dziennie generuje ponad 200 post贸w z og艂oszeniami o zast臋pstwie czyli potencja艂 jest moim zdaniem du偶y :slight_smile:
Jestem osob膮 nietechniczn膮 wi臋c zaj膮艂bym si臋 wszystkimi kwestiami biznesowymi i PM. Szukam os贸b, kt贸re ogarn膮 to od strony technicznej (appka i www). Nie mam do艣wiadczenia w rozwijaniu startup贸w wi臋c traktuj臋 to te偶 jako okazj臋 do pope艂nienia wszystkich mo偶liwych b艂臋d贸w i nauczenia si臋 na nich tyle ile b臋dzie mo偶na. Raczej projekt dla zajawki, bez wi臋kszej spiny ale z potencja艂em na co艣 wi臋kszego. Pozdro!

4lajki

je艣li b臋dziesz potrzebowa艂 kompetencji Azure Cloud to wo艂aj :wink:

1lajk

Mog臋 pom贸c ogarn膮膰 w kwestii strony internetowej plus hosting i domena.

1lajk

mog臋 wykorzysta膰 m贸j brak umiej臋tno艣ci, ale znikom膮 wiedz臋 i zaj膮膰 si臋 UX/UI c:

1lajk

@Huczas @MacAriello @Michal_Liczbik dzi臋kuj臋 Wam bardzo za odzew, szukamy w takim razie jeszcze jakiego艣 full stacka sprytnego i mo偶emy zacz膮膰 si臋 ogarnia膰 :smiley: chocia偶 je艣li chodzi o budow臋 tego typu zespo艂贸w to do艣wiadczenia nie mam wi臋c mo偶e mi podpowiecie kogo jeszcze brakuje :stuck_out_tongue_winking_eye:

Kogo brakuje to wyjdzie w trakcie. Zacznijmy od wsp贸lnego miejsca komunikacji i dzia艂amy. Braki w umiej臋tno艣ciach nadrobimy鈽猴笍

moze https://basecamp.com o ktorym ostatnio wspominali chlopacy? zalozylem tam konto i wydaje mi si臋 do tego celu bardzo w porzadku i fajnie byloby nie miec wszystkiego na slacku/discordzie :stuck_out_tongue:

@MacAriello dok艂adnie o Basecamp my艣la艂em :wink:

Ju偶 te偶 mam konto. Nawet mi sie podoba.

@Michal_Liczbik podajcie prosz臋 adresy mail na priv :slight_smile:

W sumie je艣li masz miejsce to z ch臋ci膮 pomog臋 w podstawowych sferach programistycznych, mo偶e zbyt wiele na razie nie potrafi臋 ale mam czas i zapa艂 do tego, wi臋c mog臋 si臋 w ka偶dej chwili doszkoli膰 :grimacing:

Daj maila na priv :slight_smile:

O damn
Ch臋tnie poobserwuje i ewentualnie by膰 mo偶e pomog臋 w kodowaniu

Daj maila na priv, dodam Ci臋 do basecampa :slight_smile:

Nie chc臋 Wam tak na wst臋pie tru膰, ale je艣li kiedykolwiek planujecie monetyzowa膰 ten projekt, to koniecznie musicie przemy艣le膰 temat umowy, udzia艂贸w, decyzyjno艣ci. Jak przyjdzie kiedy艣 moment sprzeda偶y czy podzia艂u zysk贸w, to b臋dzie du偶o syfu, je艣li nie ustalicie wszystkiego z g贸ry.

1lajk

Dzi臋ki za sugestie, mam to wszystko na uwadze :slight_smile: