💡 Side Project - ludzie poszukiwani!

Cześć Wąsy, z racji tego że mam zbyt wiele wolnego czasu to szukam ludzi do odpalenia side projectu - platformy dla adwokatów szukających zastępstwa w sądzie. Grupa na Facebooku w tym temacie to 30k osób a dziennie generuje ponad 200 postów z ogłoszeniami o zastępstwie czyli potencjał jest moim zdaniem duży :slight_smile:
Jestem osobą nietechniczną więc zająłbym się wszystkimi kwestiami biznesowymi i PM. Szukam osób, które ogarną to od strony technicznej (appka i www). Nie mam doświadczenia w rozwijaniu startupów więc traktuję to też jako okazję do popełnienia wszystkich możliwych błędów i nauczenia się na nich tyle ile będzie można. Raczej projekt dla zajawki, bez większej spiny ale z potencjałem na coś większego. Pozdro!

4 polubienia

jeśli będziesz potrzebował kompetencji Azure Cloud to wołaj :wink:

1 polubienie

Mogę pomóc ogarnąć w kwestii strony internetowej plus hosting i domena.

1 polubienie

mogę wykorzystać mój brak umiejętności, ale znikomą wiedzę i zająć się UX/UI c:

1 polubienie

@Huczas @MacAriello @Michal_Liczbik dziękuję Wam bardzo za odzew, szukamy w takim razie jeszcze jakiegoś full stacka sprytnego i możemy zacząć się ogarniać :smiley: chociaż jeśli chodzi o budowę tego typu zespołów to doświadczenia nie mam więc może mi podpowiecie kogo jeszcze brakuje :stuck_out_tongue_winking_eye:

Kogo brakuje to wyjdzie w trakcie. Zacznijmy od wspólnego miejsca komunikacji i działamy. Braki w umiejętnościach nadrobimy☺️

moze https://basecamp.com o ktorym ostatnio wspominali chlopacy? zalozylem tam konto i wydaje mi się do tego celu bardzo w porzadku i fajnie byloby nie miec wszystkiego na slacku/discordzie :stuck_out_tongue:

@MacAriello dokładnie o Basecamp myślałem :wink:

Już też mam konto. Nawet mi sie podoba.

@Michal_Liczbik podajcie proszę adresy mail na priv :slight_smile:

W sumie jeśli masz miejsce to z chęcią pomogę w podstawowych sferach programistycznych, może zbyt wiele na razie nie potrafię ale mam czas i zapał do tego, więc mogę się w każdej chwili doszkolić :grimacing:

Daj maila na priv :slight_smile:

O damn
Chętnie poobserwuje i ewentualnie być może pomogę w kodowaniu

Daj maila na priv, dodam Cię do basecampa :slight_smile:

Nie chcę Wam tak na wstępie truć, ale jeśli kiedykolwiek planujecie monetyzować ten projekt, to koniecznie musicie przemyśleć temat umowy, udziałów, decyzyjności. Jak przyjdzie kiedyś moment sprzedaży czy podziału zysków, to będzie dużo syfu, jeśli nie ustalicie wszystkiego z góry.

1 polubienie

Dzięki za sugestie, mam to wszystko na uwadze :slight_smile: