SeriaLove

Jak dla mnie ten serial to podróbka Mirandy

Myślę, że warto tu to podrzucić. Jest bardzo dużo dobrego, a najwięcej “naj” otrzymał Mr. Robot, który już na forum polecałem po jego finale, a przeszedł on na świecie jakby bez echa :wink:

3 polubienia

Właśnie nadrobiłem trzeci i dzisiejszy czwarty odcinek The Outsider i zmieniam ocenę. 10/10 jeszcze może nie dam, ale mocne 9/10 spokojnie. Ale się teraz w ten serial wkręciłem, jaki on jest dobry :exploding_head: Klimat zrobił się gęsty i aż wylewa się przez ekran. Jaram się w opór. Gdyby to był serial Netflixa, a nie HBO to był binge-watch’ował aż do finału, a tak to trzeba czekać co tydzień i oglądać pojedynczo odcinki, bo nie wytrzymam gdybym miał się teraz od niego odciąć i czekać do 8 marca.

2 polubienia

A to u mnie na odwrót. Po czwartym odcinku przestałem oglądać, bo ja nie przepadam za takimi rzeczami „nie z tej ziemi”. Spróbuje jeszcze usiąść do tego jak się skończy sezon, ale srednio to widze.

Oglądam teraz Breeders. Mocno polecam, dobry angielski humor :+1:

Jak ktoś tęskni za Silicon Valley to polecam Mythic Quest na Apple TV+. 10-odcinkowy serial komediowy o gamedevie gry MMORPG. Nie jest aż tak dobry jak SV, ale z dużą przyjemnością się ogląda. Każdy z epizodów trwa ~30 minut, więc można wciągnąć wszystko jednego dnia. Taka ciekawostka, ostatni odcinek nagrali w swoich domach w czasie kwarantanny, a przy tworzeniu serialu współpracowali z Ubisoft (kilka ich gier jest w serialu, ale też można zobaczyć np. Red Dead Redemption 2, Street Fighter czy World of Warcraft).

1 polubienie

Bylo juz polecane w tym temacie ale jeszcze powtorze - The Boys. Skonczylem drugi sezon, serial jest mega. Bardzo mocno polecam.

7 polubień

Muszę to jeszcze w tym wątku powtórzyć.
Yellowstone to od trzech dni mój najukochańszy serial EVER. Kocham go bardziej, niż wszystkie The Wire, Breaking Bad i inne Sukcesje razem wzięte. Boże jak ja go kocham. A najlepsze jest to, że on byłby lepszy od niejednego serialu nawet bez dźwięku. Oglądajta ludzie.

Bardzo, koniecznie polecam.

https://www.paramountnetwork.com/shows/yellowstone/iutiiw/season-1

5 polubień

Jezuniu, bardziej niż Breaking Bad? Jesteś prorokiem albo bluźniercą.

1 polubienie

Breaking Bad było akurat dobre ale nie wybitne IMHO. Za to The Wire…

2 polubienia

Piotrek69 wbił mi nóż w serce, a ty go teraz przekręcasz. Breaking Bad to mój ulubiony serial.

2 polubienia

To nie jest serial lepszy od żadnego z powyższych, żeby było jasne. Tak w obiektywnym rozumieniu czym jest „dobre kino”. Ale ja go kocham ponad wszystko.
Czy to, ze moje najukochańsze miejsce do jeżdżenia na desce jest „za płotem” od rancha głównego bohatera ma znaczenie? Być może.
Ale to nie zmienia tego, jak bardzo bardzo uwielbiam wszystko w tym serialu. Sceneria jest mega ważna, ale to tylko bonus.

2 polubienia

Ale gdzie to oglądać?

Pierwszy sezon jest na iTunes.

Jest jeszcze u mnie, a my lewacy lubimy się dzielić. Just saying :email:

5 polubień

Wiesz gdzie mnie znaleźć. Nie mam życia, chętnie to przygarnę, dobre rekomendacje masz, więc już ufam Ci jezu.

3 polubienia

Obejrzałem półtora odcinka i bardzo dobrze się zapowiada. A propos Breaking Bad to nie wiem czy zauważyłeś, ale jest Victor :smirk:

1 polubienie

Masz gdzieś wrzucony ten serial? Jeśli tak, to bardzo poproszę.

Thx!

1 polubienie

W ogóle taki Infuse obsługuje chmury, w tym MEGA. Tak tylko mówię.

1 polubienie

Muszę się ugryźć w język na razie.