Serce z platyny - #383

Nie, z takimi dobrymi. Ze słonecznikiem też.

4 polubienia

disclaimer: w żaden sposób nie śmieję się z nazwiska @6ghost9, ale za każdym razem jak je widzę, bądź słyszę, to mam w głowie tego lub podobnego mema (czyli mam po prostu zryty beret #confirmed)

9 polubień

Czyli tu raczej by było coś z tym, że Wojt pojechał do Francji i powiedział “Qui, man”?

6 polubień

Luv ya! :smiley:

3 polubienia

Słucham właśnie i świetnie się bawię. Ale chciałem coś powiedzieć. Można dobrze brzmieć bluźniąc i można źle brzmieć bluźniąć. Moja siostra brzmi źle. Bardzo źle. Orzech brzmi dobrze. Bardzo dobrze. @pawelorzech bluzgaj częściej na antenie bo to miód na moje uszy.

5 polubień

A propos scamów, polecam Wam kanał Jima Browninga. Problem polega na tym, że dosłownie dzisiaj albo wczoraj ktoś go zescamował i w wyniku tego gość… usunął sobie kanał. :man_facepalming:
Mam nadzieję, że go szybko przywrócą.

1 polubienie

Co do listwy zasilającej to nie powinno być żadnego problemu aby połączyć ją z drugą, pilnuj jedynie aby nie przekroczyły w sumie 2200W lub ile tam masz na listwie czy bezpieczniku.

Niby ogrzewany kotlet, ale jaki smaczny. :wink: Dobry odcinek.

2 polubienia

Jeden z lepszych odcinków ostatnio.

8 polubień

Dawno się nie udziałem itd ale chciałbym powiedzieć tylko ze @6ghost9 i jego oba reporterskie śledztwa to mistrzostwo. Cudownie by było więcej takich.

Jak ktoś nie pamięta to pierwsze dotyczyło zakładów pogrzebowych Bytom. I chyba jest w afterdarku jednym z początkowych :slight_smile:

Wojtku jak będzie więcej to reklamuj to wszędzie bo to jest czyste złoto!

10 polubień

Z tym drobnym szczegółem, że to o zakładzie pogrzebowym to była ściema, a nie dziennikarskie śledztwo :stuck_out_tongue:

5 polubień

@6ghost9 proponuję, by po wysłaniu potwierdzenia przelewu do prawnika wysłać wiadomość w stylu:

“Ej, coś jest nie tak z przelewem. Bank kontaktował się ze mną, ponieważ taki duży przelew do Emiratów wydał się im podejrzany i go wycofali. Musisz wysłać przelew potwierdzający z konta asystenta konta na moje.”

A nuż zrobisz scam na scammerze :rofl:

6 polubień

Bardzo miło mi słyszeć, że moje nieśmiałe próby spotykają się z takim odbiorem! Sam też mam nadzieję, że takich historii będzie więcej! :slight_smile:

@piotrek69 Hahaha, to jak najbardziej prawda - to był bardziej test formy niż treści. :stuck_out_tongue:

@Ptyskju dobry pomysł! Coś czuję, że po tych kilku dniach ciszy nic już nie ugramy, ale spróbuję! :smiley:

11 polubień

Dziękuję za miłe słowa, kurwa.

9 polubień

To o zakładzie pogrzebowym to wiem, chodzi mi o to ze taka forma „śledztwa” bardzo mi się podoba i w tym jest duży potencjał! :slight_smile:

Przecież było jeszcze inne śledztwo o zarabianiu, też złoto

Przypomnisz może który odcinek? Albo coś więcej na ten temat? Bo chyba nie kojarzę tego odcinka, a chętnie bym posłuchał.

Ok takiej pamięci to nie mam ale zaczęło się od spamu z ofertą zarobienia dużej sumy

Kanał Jima Browninga wrócił:
https://youtube.com/channel/UCBNG0osIBAprVcZZ3ic84vw

Polecam zacząć od tego (są 4 części):

3 polubienia

Scamowanie scamera, dobra próba jednak temat trochę już oklepany.
Tutaj świetne historie dokładnie z tego co robił Wojtek:

Np