Sdcc 2019

Aktualnie w San Diego trwa największy na świecie Comic Con i w związku z tym pojawia się mnóstwo newsów. Będę wybierał co ciekawsze rzeczy moim zdaniem i wrzucał tutaj, może i nawet opatrując jakimś komentarzem.

• Na pierwszy ogień idą trailery z pierwszego dnia!
  1. IT 2 — jeszcze nie oglądałem 1 części, ale druga ma cudowną obsadę, a i horrorów jestem spragniony.
  1. Jay and Silent Bob Reboot — Podobnie jak w poprzednim wypadku nie widziałem pierwszej części, ale twórczość Kevina Smitha trochę znam. Albo okażę się to genialną satyrą dekomponującą gatunek superhero, albo kolejną z nędznych parodii pokroju Krzyk, Wielkie Kino, Poznaj moich spartan itp…
  1. Top Gun: Maverick — kompletnie nie czekam, wygląda jak totalnie odgrzewany kotlet z prawie identyczną historią, żeby tylko pokazać, że Tom Cruise umie robić fajne rzeczy. Przynajmniej może efekty specjalne będą ładne.
  1. His Dark Materials — O ile nie znam materiału źródłowego, ani nie oglądałem złotego kompasu to przez obsadę (James McAvoy, Lin-Manuel Miranda) pozycja obowiązkowa. Wygląda też całkiem ciekawie.
    Ps. Paweł przesłuchaj wreszcie Hamiltona!
  1. Koty — Ponoć znany musical. Nie będę ukrywał nawet tego trailera nie obejrzałem.
  • Ostatnia rzecz filmowo-serialowa to ten tweet z wideo.

Główni aktorzy pozostałych seriali z ArrowVerse, żegnają serial Arrow, który wchodzi aktualnie w swój 8, finałowy sezon. Serial miał swoje dobre i złe momenty, a ostatnim sezonem sporo się odbił. Mam nadzieję, że ostatniego sezonu nie skopią i że pozostałe, których poziom znacząco spadł, pójdą w tą samą stronę.

• Pora na trochę gierek.
  1. Mający dzisiaj premierę Exclusive na switcha Marvel Ultimate Aliance 3 Otrzyma za darmo trzy kolejne postacie do gry: Loki, Cyklop, Kolosus

Oraz ogłoszono także pierwsze z trzech płatnych DLC, w którym do gry dołączą: Blade, Moon Knight, Punisher oraz Morbius. Kolejne DLC będą dotyczyły X-Menów oraz Fantastycznej Czwórki. Nie wiem jak wy, mi się gra turbo podoba i już czekam na opcję zakupu season passa. :smiley:

Wyciekł także gameplay z gry Avengers tworzonej przez Square Enix.

3lajki

Szkoda, że gierka Avengers wygląda smutnie liniowo…

Trochę tak, wygląda to jak masowe mashowanko L2 i kwadratu, ale nie można skreślać! Pamiętajmy zwiastun, jest to jedna z pierwszych misji, więc zobaczymy co będzie później. Ja obstawiam, że ostatecznie będzie 6-7/10 jeśli chodzi o grafikę mechanikę i fun z gry, ale oceny będzie zbierała 5-6 bo postacie nie wyglądają jak trzeba itp.

@pawelorzech Dużo ciekawiej zapowiada się Marvel Ultimate Alliance 3, które liżę przez ekran komputera jako nieposiadacz Switcha.

Jest i trailer Witchera!

4lajki

Gram od wczoraj i jest super. :3

Nice try.

TY SIĘ ODP****OL OD TOP GUN! :wink:

TYY DYYY, TYDY DYDY DYYYY.
TYYY DYDY DY, DYDY DY DYYYYY.

1lajk

Mamy trailer Wiedźmina!

4lajki

Bardzo mnie to cieszy. Na tego w końcu się skuszę, bo o ile wiem, że jest sobie Wiedźmin z siwymi włosami, to ani książki nie czytałem, ani filmu, czy serialu (nie wiem co to było to z Zebrowskim) nie widziałem, ANI NAWET W TO NIE GRAŁEM.

Nie mogę się doczekać, zwłaszcza ze uwielbiam HC.

1lajk

Że tak powiem średnio, teaser mnie nie porwał, hype’u nie ma, ale i tak na pewno zobaczę.
Coś czuję, że Netflix wjedzie grubo w promocję tego serialu w Polsce, jak z żadną inną ich wcześniejszą produkcją.

No i ten Musiał… ehh

edit:
Jak ktoś ma chwilę to warto posłuchać sobie ludzi w studio po prezentacji teaseru, a później pojawiają się też główni aktorzy i showrunnerka. Jakoś teraz lepiej patrzę na ten serial.

Co Ci ten Musiał przeszkadza? :thinking: