[S] Monitor Acer Predator XB271HUBMIPRZ - 27" WQHD 144Hz Nvidia G-Sync

Hej,

W związku z tym, że nie mam już “gamingowego” sprzętu a został mi “gamingowy” monitor, postanowiłem iść za ciosem i sprzedać również i mojego Predatora :slight_smile: .

Zakupiony w 2016 roku za niespełna 3550zł służył mi do oczywiście jako główny monitor do grania, ale świetnie sprawdził się również przy obróbce zdjęć, do której w ostatnim czasie jest jeszcze sporadycznie wykorzystywany.

Według menu serwisowego “wyświecił” ~206d.

Wiele osób narzekało na kontrolę jakości (koszmarny backlight bleeding w niektórych sztukach), jednak w jednym z niewielu przypadków miałem szczęście i mój egzemplarz jest praktycznie idealnie podświetlony - postaram się zrobić kilka zdjęć jak zrobi się trochę ciemniej.

W zestawie to co dał producent. Obecnie “wisi” na uchwycie przykręconym do biurka, ale posiadam oczywiście oryginalną podstawę. Wydaje mi się, że posiadam oryginalne pudełko, ale nie dam sobie uciąć za to żadnej kończyny :wink:

Wieczorkiem postaram się wrzucić jakieś zdjęcia.

Preferowany odbiór osobisty w Mszczonowie lub Warszawa (Włochy).

Cena: 1050zł

Dodaje obiecane zdjęcia:

Plansza testowa - wykonane przy parametrach:
ISO 100, 50mm f/2.8, 0.5s, +0.41, czarne tło

Edit: Monitor wystawiony też na Allegro: Monitor Acer Predator XB271HUBMIPRZ - 27" WQHD 144 | Mszczonów | Kup teraz na Allegro Lokalnie

Edit2: cena w dół.

Edit3: cena ponownie w dół.

Edit4: No to raz jeszcze cena w dół :wink:

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.

Otworzyłem ponownie!

1 polubienie

Dziękuję!

Cena monitora spada do równego 1000zł :slight_smile:

Edit: Dobra, to już jest naprawdę ostatni zrzut ceny - 950zł i monitor zmienia właściciela :wink:

1 polubienie