[S] MacBook Pro 15 2017 ciąg dalszy opowieści

hej,

Wyprzedaję graty bo za dużo mi się już na stacku w domu tego zrobiło. Sprzedaję swojego MBP 15 2017, którego w ogóle już nie używam. Wystawiałem go tutaj, ale bezskutecznie jakis czas temu.

pod linkiem był cały opis

Cena dla Wąsa 5300. Komputerowi skończyła się gwarancja w sierpniu. Generalnie od Q3 2019 prawie w ogóle z niego nie korzystam. Pilnuję tylko, aby bateria była dobrze traktowana. Zainstalowanego mam tam BigSiura i testuję kod, ale tak czy inaczej jest to 4-ty komputer po miniaku, MBP 13 2020 i MBP16.

Także w tak dobrej cenie nie chcę go oddawać komuś ‘obcemu’ spoza forum, więc serio… kupcie go Wy a będziecie zadowoleni :slight_smile:

Edit:

Na klapie jest lekkie wgniecenie co daje wspomniany lekko prześwit. Ja osobiście chociaż zajmuje się designem nie widzę tego poza ciemnymi scenami np podczas oglądania filmów. Wszystko jest udokumentowane więc transparentnie pisze. Te 15-tki hulają nawet po 6.5k, więc 5.3 wydaje się być super ofertą. Jeśli tak nie jest to czekam na sensowną kontrpropozycję. Leży mi to i szkoda marnować potencjał maszyny :slight_smile:

BTW jest szybszy niż MBP13 2020 2 TB3

priv

1 polubienie

odezwałem się, ale cisza u Ciebie :smiley: