[S] iPhone XS Max 256gb silver

W sumie to naszła mnie ochota na miętę 11-tki, więc może bym opierdzielił swojego Maxa?

Niech będzie. Stan idealny minus za jakieś mikroryski, ale w zasadzie to wymyślam bo nic nie widzę.

Kupiony w Singapurze z ładowarka UK. Gwarancja do 30/11/19.

Cena: 3.5k

Dorzucę idealne 2 pokrowce - oryginalny Apple taki siwo niebieski (nie pamietam fancy nazwy) oraz clear case. Mogę tez dorzucić Mujjo na którym powoli zaczyna sie tworzyć ładna patyna

2 polubienia

No i ch*j. Dzieci w domu dziecka nie pojedzą.

5 polubień

Takiego!. Zrobie to i tak. Jak się uda sprzedać MAX to robię wymianę 1:1 XS MAX 256 → 11 128 green.

Edit: Musiałem wyedytować bo Twoj komentarz trochę mnie ruszył i klikam #dislike. Co jak co, ale z takich akcji nie ma co żartować. Zachęcam też mocno innych do charity.

5 polubień

Gdybyś miał space grey to bym się poważnie zastanawiał nad kupnem…

wsadzisz sobie w jednego z trzech dołączanych case’ów :wink:

BTW planuję być w Łodzi niebawem, więc akurat… :slight_smile: teraz HK, a Łódź za 1.5 tyg

1 polubienie

Daj mi się z tym przespać. Jedyny problem to to, że mieszkam w UK. Łodzi będę dopiero w kwietniu.

2 polubienia

Spoko, poczta do UK też działa :smiley: kurnia wtyczkę akurat będziesz miał UK’ową dla tej cudnej 5W ładowarki.

1 polubienie

Lukasz daj się chłopu na spokojnie zastanowić i podjąć decyzje na chłodno. Może niech weźmie 11 i Maxa w rękę najpierw i sobie sprawdzi?
Przecież sprzedasz w chwile moment ten telefon w takiej cenie, weź go tu nie peer pressuruj :wink:

ale spokojnie, wyluzuj. Nie pouczaj mnie. Jak czuje presję to może nie czytać :slight_smile:

1 polubienie

Ja nie pouczam, ja delikatnie sugeruje :stuck_out_tongue:

Spoko, spoko :slight_smile: jak się spłoszy kupujący to luz, ja nie muszę tego telefonu sprzedać :smiley:

Tak jak się ‘sprzedał’ w dobrej cenie mój MacBook Pro dla usera forum, którego chyba do szuflady wsadzę i niech leży bo taniej nie ma sensu go sprzedawać, tak samo nie mam ciśnienia na telefon.

1 polubienie

Telefon ma super cenę. Mac był w trochę opłakanym stanie, wiec nawet z niska cena wiadomo było, ze będzie ciężko. Ale telefon dla kogoś, kto szuka Maksa, to w lepszej cenie pewnie nie znajdzie. Pewnie by pomogło, gdybys zdjęcia wrzucił. Będę kibicował :stuck_out_tongue:

Boję się tylko, że Max będzie trochę za duży :frowning:

Ale w Apple Store możesz sobie oba pomacać, wiec może zrob sobie wycieczkę.

PS: Ja już się nie wtrącam, bo Łukasz na mnie nakrzyczał, wiec zostawiam to Wam. Tak, czy siak, skończysz ze świetnym telefonem.
Powodzenia :slight_smile:

3 polubienia

W jakim dokładnie terminie będziesz w Łodzi?
Nie mówię, że wezmę (jeszcze) ale istnieje taka możliwość :slight_smile:

Muszę bilety kupić. Dam znać w poniedziałek. Jeśli z HK będę leciał jeszcze w inne miejsce to za 3-4.

Nie chce mi się tam lecieć, wiec jest szansa, że we czwartek złapię samolot i będę w piątek o 6AM polskiego czasu w Wawie. Wiec w Łodzi będę powiedzmy od soboty bo w piątek jak wrócę to będę miał zgon :slight_smile:

Natomiast na 100% potwierdzę w poniedziałek.

1 polubienie

Pamiętaj, że jestem pierwszy w kolejce :stuck_out_tongue:

sprzedane, do zamknięcia

3 polubienia