[S] iPhone 11 Pro 256GB Space Gray

Sprzedam iPhone 11 Pro 256GB w kolorze Space Gray

W doskonałym stanie - używany wyłącznie przeze mnie;
kupiony w polskiej dystrybucji 23.09.2019 (minęła roczna gwarancja Apple i dwuletnia rękojmia sprzedawcy).


Przez cały okres użytkowania nie sprawiał żadnych kłopotów, nie był serwisowany, poddawany żadnym naprawom/modyfikacjom, nie podlegał wymianom gwarancyjnym czy programom naprawczym.

Zainstalowana aktualna wersja iOS 15.1


Kondycja baterii 84% - spadek głównie przez ładowanie ładowarką indukcyjną; nie był katowany grami, czy byciem hotspotem, nawigacji używałem raz na parę tygodni.
Mimo tych procentów bateria trzyma długo i przy średniointensywnym użytkowaniu wystarcza na cały dzień z zapasem.

Od wyjęcia z pudełka używany w oryginalnym etui skórzanym od Apple (mogę dorzucić na start, w kolorze czarnym i granatowym - mają ślady użytkowania, jak każdy taki case po ~roku w rękach).
Ewentualne widoczne na zbliżeniach plamki czy rysy na plecach/bokach/obiektywach to kurz, telefon przed wysyłką wyczyszczę jeszcze dokładniej.

Od pierwszego dnia nałożone szkło hybrydowe 3mk - obecnie już drugie, ponieważ jest miększe od klasycznych szkieł i łatwiej ulega zarysowaniu, po roku wymieniłem na nowe.
W związku z powyższym ujęte na zdjęciach rysy są wyłącznie na szkle ochronnym, pod którym wyświetlacz jest w idealnym stanie.


Cena 2599 PLN

W komplecie wszystko co widoczne na zdjęciach

  • telefon
  • pudełko
  • oryginalne akcesoria :przewód USB-C - Lightning, słuchawki, zasilacz USB-C 20W (wszystko nowe i oryginalne; zasilacz został jedynie sprawdzony z innym kablem, ładuje prawidłowo),
  • kluczyk do tacki sim, naklejki, papierologia…

możliwy odbiór osobisty (Wwa), wysyłka paczkomatem lub kurierem z ubezpieczeniem.


Powód sprzedaży to wymiana na nowszy model, głównie dla lepszych aparatów.
11 Pro wciąż jest bardzo szybki i wydajny, bez problemu radzi sobie ze wszystkimi zadaniami i pracuje długo na baterii.








4 polubienia

SOLD

i wcale się nie dziwie stan/cena = noBrainer!

1 polubienie

A byli tacy co targowali się aż o prawie 500 zł (na olx) :smiley:

1 polubienie

na olx jak ktoś się nie targuje i nie rzuci tekstem “xxx w gotówce i za pół godziny jestem” to zaczynam nabierać podejrzeń, że chce mnie zrobić w jajo w bardziej wyszukany sposób, którego nie znam xD

3 polubienia

xDˣᴰ

Sama prawda