[S] Google Chromecast 2 SPRZEDANE

Wąsy,
Sprzedam Google Chromecast 2

Używany, stan bardzo dobry, w pełni sprawny.
Nie noszony i transportowany :wink: Był podłączony do tv.

Myślę, że na tym forum tego dongla nie trzeba nikomu przedstawiać, ale w razie gdyby.

Chromecast to przede wszystkim możliwość korzystania z takich aplikacji jak YouTube, Spotify, HBO Go, Netflix, Twitch i wiele innych – aplikacje bowiem można pobierać z Internetu. Ponadto możemy na żywo strumieniować na przykład gry mobilne obsługujące technologię castowania, karty przeglądarki z Google Chrome. Gdy nie strumieniujemy żadnych materiałów, możemy skonfigurować Chromecasta tak, aby w tym czasie wyświetlał pokaz slajdów (ze zdjęć prywatnych czy też z grafik Google), aktualną godzinę czy najnowsze informacje.

W zestawie:

  • Chromecast 2

  • Kabel USB (możliwość zasilenia z usb TV bądź dowolnego zasilacza USB 1.A np. z telefonu)

  • Wtyczka UK

**Cena dla Wąsa: biorę z konta każdej drużyny i słucham państwa propozycje :wink:

3 polubienia

Tylko podpowiem, że obecnie w tej samej cenie jest nowy Chromecast 3 gen. (20£) :wink:

O, nie sprawdzałem, to pasuje zmienić cenę.

1 polubienie

To ile za chromecasta? Zadziała to w ogóle z iPhone/iPad/Mac?

@Autheable Dokładnie, wszystko jest jak opisał @jurek_zurek :slight_smile: Dzięki.
Ile… czekam na rozsądne propozycje. :slight_smile:

O tą drugą opcje mi chodziło rzecz jasna.

To ile za to byś chciał? Skąd byłaby wysyłka bo może byśmy zrobili wyminę face to face. :grin:

100 razem z wysyłką. Skąd, ja samo Południe (małopolska) :slight_smile:

nawet 16£: https://bit.ly/2LtS36D :slight_smile:

1 polubienie

Nieakatualne____ SPRZEDANE