[S] Apple Watch Series 1 42 Space Gray

Do sprzedania mam mojego Apple Watch series 1 42mm Space Gray. Jest po wymianie gwarancyjnej - oryginalnie był to Series 0, więc pudełko i papierki są od Series 0. Kompletny zestaw + dodatkowo jeden pasek z ali i bambusowy stojak. Jako że jest używany, to ma kilka rys - widać na zdjęciach.

Cena dla Wąsa: 350zł.

Możliwy odbiór osobisty Wrocław/Warszawa

2 polubienia

Ja totalnie niekumaty w temacie AW wiec zapytam - warto jeszcze AW1 kupować?

Żeby przekonać się czy smartwatch jest dla Ciebie, wydaje mi się że tak. Podstawowe funkcje spełnia bez zastrzeżeń - pokazuje powiadomienia, liczy kroki, mierzy puls. Jedyne czego mi w nim brakowało to wodoszczelności, dlatego chciałbym zmienić na coś nowszego.

A jak wygląda szybkość reakcji systemu?

Nie jest to może instant jak na najnowszych zegarkach, ale tragedii chyba też nie ma. Ciężko mi to ocenić. Mogę nagrać filmik jak to mniej więcej działa - ale najwcześniej w następny wtorek bo nie mam go teraz ze sobą.

Czy da się płacić AW1? Czy dopiero nowsze to mają?

Raczej tak

Da się :slight_smile:

Czy z Apple Watch było tak samo jak z tv? Ze pierwsze wersje były wykastrowane, a dopiero od którejś można instalować aplikacje ze sklepu czy AW od początku miał taką funkcjonalność ?

Tylko series 0 był lekko wykastrowany, np. Brak możliwości płacenia  Pay. Series 1 nie ma GPSa(dopiero od S2 jest)

Czyli wymieniając xiaomi na AW zyskuje Apple Pay ale tracę GPS (działający bez telefonu) i miesiąc działania na baterii :confused:
Qrde, trudny wybór.

1 polubienie

Ale za to masz więcej możliwości interakcji z aplikacjami, odpisywanie na wiadomosci(klawiaturka lub dyktowanie), Shazam na ręce, itp.

2 polubienia

Jakbym jeszcze wiedział co to jest shazam :slight_smile:
Ale zastanawiam się, bo jeszcze biorę pod uwagę żeby sobie pod choinkę sprawić ip11 + AW5 po prostu :slight_smile:

Pytanko: Skoro był wymieniany na nówkę to posiada jeszcze gwarancję?

Niestety nie. Ja jestem jego “drugim” właścicielem. Poprzedni kupił oryginalnie Series 0, ale coś z nim się stało i oddał go na gwarancję. Wymienili mu na Series 1 który od razu wystawił na sprzedaż. Mam go mniej więcej 2 lata.

Nie jest to prawdą jak coś. Bo można było płacić!

A to sorki xD

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.