RTV/AGD - wątek zbiorczy

https://www.amazon.pl/dp/B081P15S4T/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_VZSTGW2RFDNMZF4ZCCXG

7 polubień

Kupiłem wczoraj sprzęt do domu:

  • lodówka
  • zmywarka
  • piekarnik
  • płyta gazowa
  • okap
  • pralka
6 polubień

Na zdjęciu opakowania napisane, że można prać 100 razy, w opisie, że 200, a na infografice 50 :smiley:

2 polubienia

Czyli można prać
:wink:

4 polubienia

dobra zamówię i potestuje zobaczymy, jak zadziała:)

1 polubienie

Przyszły ściereczki i pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.
Wąsacz_Buyers_Club strikes again!

3 polubienia

a wlasnie zapomnialem napisac ze szmaty przyszły jutro pani od sprzątania bedzie testować a ja od dwoch dni na szybko jak miałem cos pozmywać, wytrzeć to wrażenia bardzo ok:)

2 polubienia

U mnie też w kolejce do zakupu, już nawet są w koszyku, ale chyba w kwietniowym budżecie się znajdzie miejsce, więc dajcie znać do tego czasu jeśli coś się zepsuje :wink:

W końcu kupiłem wagę kuchenną. Przyszła wczoraj. Jak ona cudnie działa! Uruchamia się chwilkę, taruje się chwilkę, pełnia radości!

2 polubienia

ja jestem zboczony i kupiłem kitchen Aida, wiem przepłaciłem, ale ma znaczek kitchenAid:)

1 polubienie

Ale jakąś inteligentną co kalorie liczy, czy poprostu zwykłą wagę ? :slight_smile:
Ja mam zwykłą z ikei za kilka pln i działa też wyśmienicie (tarowanie to czysta przyjemność :slight_smile: )

Kupiłem tą co mi @Tadek polecił w oznaczonym poście. Zwykła waga kuchenna, bez zbędnych ficzerów. Z ultraszybkim układem scalonym, który nie myśli pół roku by się uruchomić.

Już miałem kliknąć pin i zielony i miał być piekarnik Amica, ale coś mnie tknęło. :sunglasses:

Zna ktoś piekarnik, który pociągnie do 400’C?

Mój Electrolux osiąga tyle tylko w trybie czyszczenia pyrolitycznego, normalnie może grzać do 300 i z tego co się orientowałem to i tak jakoś wyjątkowo dużo jak na domowy sprzęt.

Do wypiekania ludków z modeliny tyle nie potrzeba. Oszukał Cię ktoś.

5 polubień

To chyba pośrednio wynika z tego:
https://www.ukwhitegoods.co.uk/help/buying-advice/cooking-products/2640-bsi-oven-temperatures

(jest jakas nowsza wersja tej normy chyba, i że to dla UK nie ma tutaj znaczenia bo mamy taką samą tylko zamiast BSI jest PN na początku xD)

Ciekawi mnie po co Ci taka temperatura?

Nie wiem czy to bezpieczne dla szafek kuchennych, one też mają swoje ograniczenia. Nie każda nadaje się do umieszczenia koło piekarnika.

Pizza? :slight_smile: ja tez bym chciał tyle a nawet więcej jakby się dało :slight_smile:

1 polubienie

Ooni

Jak do pizzy to Beko ma serię “Pizza Pro”, rozgrzewa się do 310°C i ma w zestawie kamień.