Rower dla 6latki

Czolem Wąsy, bracia ojcowie i koledzy pedalarze.
Nadszedł czas zmiany rowera dla najstarszej córki. Poprzedni sezon przejeżdziła na 16 calowym Head Junior. Najdluzsza trasa to bylo okolo 20 km w ciągu dnia. Mloda ma chęci na coraz dłuzsze wycieczki i rower to jest sprzet ktory najczęściej wybiera (potem hulajnoga i rolki). Jako, ze poszla po mnie to niska nie jest i 16tka już w tym roku jest dla niej za mala. Na szczescie jest okazja bo w czerwcu ma urodziny także prezent z glowy… tylko pytanie co wybrać? Pierwsze które mi się rzucily w oczy to woom 4, cube 200 i ktm wildcat, ale rozważe wszystkie inne nie marketowe propozycje. Budżet jako, ze bedzie zrzuta rodzinna na jeden lepszy prezent zamiast trzech mniejszych uzbiera się ok. 500-600 euro, ale nie jest jakoś bardzo sztywny.

Ja w listopadzie dla córki (8 lat) kupiłem taki rower:

Bardzo się sprawdza :slight_smile: Moim zdaniem bardzo dobra jakość do ceny.

Romet to jakis sensowny wybor aktualnie? mnie to sie kojarzy ze skladakami z lat 90tych…

Romet król. Zwłaszcza z kontrą w pedałach.

3 polubienia

Sobie bym nie kupił :slight_smile: Ale konsultowałem ze znajomym i powiedział, że dla 8latki to bardzo sensowny wybór na 3-4 lata. To kupiłem.

Myślę, że na 6 lat 18-calowe rowerki. Chyba że córka ma ponad 120 cm to wtedy już może nawet 20tka.

Kupiłem w koncu krossa 20tkę. Mloda bardzo zadowolona i jest w sam raz na nia. Robimy bez problemu 20-25 km
https://allegro.pl/oferta/rower-dziewczecy-kross-lea-mini-3-0-light-20-2022-12146815251

2 polubienia