Router ASUS RT-AC5300 2.4-5GHz 4xLAN

Mam na sprzedaż. Nowiutki tylko wypakowany w celu sprawdzenia. Niestety mam za grube ściany i sufit zbrojony więc nie działa jak bym chciał. Kupiłem na firmę co okazało się głupotą i kochany komputronik się wypiął.
Oddam w dobre ręce za 1300.

Każdy sklep zrobiłby to samo, więc nie ma co komputronik piętnować bo takie są przepisy.
Kupując na firmę musisz liczyć się z tym.

Liczyłem się z tym, że nie muszą przyjąć. Co nie znaczy, że nie mogą.

1 polubienie

Mieliśmy kiedyś pare zakupów na firme w X-KOMie które chcieliśmy zwrócić. Bez problemu przyjeli zwrot zakupu ( akurat w tym wypadku była robiona wymiana na inny produkt ale konsultant nic nie sugerował, że samego zwrotu nie można zrobić ). Bardzo możliwe, że przez historie zakupów zajeli się sprawą w oczekiwany sposób ( 90% zakupów elektroniki była u nich realizowana - braliśmy tego sporo )

1 polubienie

Na również chciałem wymienić na solidny switch 1Gb. Niestety dostałem odpowiedź że nie można.

współczuje sytuacji, oby udało się szybko gdzieś opchnąć :raised_hands:

Również zrobiłem zwroty w x komie i bez problemów wystawiają korekty do faktur i przyjmują sprzęt.

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.