Rodziny

Proponuję założyć jeden zbiorczy temat do szukania i oferowania wspoldzielonyxh kont w różnych serwisach. Jeżeli mogę to zacznę (jak nie to do kosza).
Chętnie dołączę się do rodzinki na netflix. Płatność najchętniej revolutem. Raczej na dłuższy czas.

Mullvad VPN - 5 urządzeń dla mnie to duzo za dużo. Mogę komuś jedno dwa miejsca odstąpić.

2lajki

Ile za VPN? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pińć zlotych :slight_smile:

To ja też zavpnuje, zobaczę jak wydajnie to działa

Oo na Mullvad bym się pisał gdyby ktoś, coś.
Też chętnie sprawdzę

1lajk

Piszcie na pw po prostu to ustalimy sposób płatności.

Mam nadwyżkowe moce przerobowe na swoim netflixie, więc zainteresowanych zapraszam na priv :sunglasses:

Mullvad bym przyjął, jak można Polskę tam ustawić.

Szukam rodzinki na Spotify - płatnośc revolutem co miesiąc. Sam stworzyłem rodzinkę netflixową, gdzie co miesiąc mi wpłacają na Revoluta właśnie.

Można ustawić, jest 6 serwerów dla openvpn i 4 serwery poprzez Wireguard. Mam miejsce dla jednej osoby bo dla siebie chciałbym dwa zostawić.

1lajk

Mam jeszcze 2 wolne miejsca w swojej rodzinie Netflixowej po 12zł/m.
Plan UHD :sunglasses:

Jak nikt nie ma miejsca na Spotify to ja mogę zabrać osoby i założyć sam. Ktoś chętny?

A wie ktoś jak wygląda opcja rodzinna na YouTube premium? Da się to jakoś zorganizować? Żeby podpiąć własne konto?

Tak, zapraszasz mailem użytkowników.
Do tego świetnie działa rejestracja z VPNem przez Indie. Jedyny minus, proponowane playlisty w YT Music masz z Indii.

1lajk

Mam wolne trzy miejsca w rodzince Spotify, 5 złotych miesięcznie, ktoś coś? :wink:

w Mullvad bym chętnie wszedł

U mnie już pełna piatka. Kompletuj kolejną rodzinkę albo niech @pawelorzech odsprzeda słota :wink:

Szukam rodziny na Spotify, jakby ktoś miał to priv :slight_smile:

Ja!