Rodziny

Proponuję założyć jeden zbiorczy temat do szukania i oferowania wspoldzielonyxh kont w różnych serwisach. Jeżeli mogę to zacznę (jak nie to do kosza).
Chętnie dołączę się do rodzinki na netflix. Płatność najchętniej revolutem. Raczej na dłuższy czas.

Mullvad VPN - 5 urządzeń dla mnie to duzo za dużo. Mogę komuś jedno dwa miejsca odstąpić.

2 polubienia

Ile za VPN? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pińć zlotych :slight_smile:

To ja też zavpnuje, zobaczę jak wydajnie to działa

Oo na Mullvad bym się pisał gdyby ktoś, coś.
Też chętnie sprawdzę

1 polubienie

Piszcie na pw po prostu to ustalimy sposób płatności.

Mam nadwyżkowe moce przerobowe na swoim netflixie, więc zainteresowanych zapraszam na priv :sunglasses:

Mullvad bym przyjął, jak można Polskę tam ustawić.

Szukam rodzinki na Spotify - płatnośc revolutem co miesiąc. Sam stworzyłem rodzinkę netflixową, gdzie co miesiąc mi wpłacają na Revoluta właśnie.

Można ustawić, jest 6 serwerów dla openvpn i 4 serwery poprzez Wireguard. Mam miejsce dla jednej osoby bo dla siebie chciałbym dwa zostawić.

1 polubienie

Mam jeszcze 2 wolne miejsca w swojej rodzinie Netflixowej po 12zł/m.
Plan UHD :sunglasses:

Jak nikt nie ma miejsca na Spotify to ja mogę zabrać osoby i założyć sam. Ktoś chętny?

A wie ktoś jak wygląda opcja rodzinna na YouTube premium? Da się to jakoś zorganizować? Żeby podpiąć własne konto?

Tak, zapraszasz mailem użytkowników.
Do tego świetnie działa rejestracja z VPNem przez Indie. Jedyny minus, proponowane playlisty w YT Music masz z Indii.

1 polubienie

Mam wolne trzy miejsca w rodzince Spotify, 5 złotych miesięcznie, ktoś coś? :wink:

w Mullvad bym chętnie wszedł

U mnie już pełna piatka. Kompletuj kolejną rodzinkę albo niech @pawelorzech odsprzeda słota :wink:

Szukam rodziny na Spotify, jakby ktoś miał to priv :slight_smile:

Ja!

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.