Rodzina TIDAL HiFi

Sprawa jest prosta:

  • Szukam chętnych do rodziny TIDAL HiFi (ten wyższy pakiet z jakością bezstratną oraz MQA).
    • Dlaczego HiFi a nie Premium? Bo jakość Premium jest stratna i porównywalna do Apple Music czy Spotify, a Tidal HiFi ma tę przewagę, że na dobrym sprzęcie można poczuć lekką różnicę jakości.

#WAŻNE

  • Każdy w rodzinie zachowuje swoje osobiste konto z własnym loginem i hasłem (odwrotnie niż np. w Netflixie), ma osobną bibliotekę, playlisty itp - podłączeniu ulega jedynie sposób płatności.

  • Maks to 6 osób a koszt 59,99/miesiąc, więc łatwo licząc - 10zł/osoba/miesiąc

  • Miejsc miałbym 4
    EDIT 3


Chętnych zapraszam na priv, sprawę płatności dogadamy, jestem elastyczny, dołączyć i zrezygnować będzie można niemal w każdym momencie.


Jeżeli ktoś posiada/ł konto Tidal założone w Play (na numer telefonu), to istnieje możliwość migracji biblioteki i playlist na nowe konto, np założone na maila - przerabiałem to niedawno, działa.

mam już aktywną subskrypcję i jeszcze 3 miejsca

Ostatnie miejsce

EDIT. mamy komplet

Gdyby coś się zwolniło to ja zainteresowany. Pozdrawiam

1 polubienie

Cześć,
Jakby znalazło się miejsce poproszę o info

1 polubienie

Edit

Nieaktualne

Jakby się miejsce zwolniło to daj znać :wink:

Jakby ktoś był chętny to za kilka dni mi się zwalnia jedno miejsce

Bump, podbijam,

mam jedno miejsce wolne

Nie zwolniło się może miejsce do rodziny Tidalowej?

U mnie chwilowo zajęte wszystko,
Ale mogę spytać innego znajomego z rodzinką

O, super. Daj znać, bo byłbym bardzo zainteresowany. :slight_smile:

Szukam miejsca w rodzinie Tidal HiFi Plus (tak teraz nazywa się “nowy” pakiet). Chodzi o ten najwyższy aktualnie dostępny. Długoterminowo.