Rodzina na Spotify

Ja, odezwij się na priv

Jako, że powoli zostaję sierotą na spotify poszukuje wolnego miejsca w rodzinie, może ktoś z Wąsaczy ma miejsce w rodzinie ?
Jak się nie znajdzie miejsce to może będą chętni do założenia rodziny ? :slight_smile:

Mam miejsce w mojej rodzinie, masz pm.

1 polubienie

Cześć,
może znajdzie się u kogoś jedno miejsce jeszcze?
Pozdrawiam

W sumie porzucam apple music, przez brak wsparcia dla g-assistanta.
Więc jakby ktoś, coś - to ja chętnie dołączę się do rodzinki :wink:

1 polubienie

Mimo, że głównie korzystam z Apple Music to pojawił się ostatnio pomysł zobaczenia jak tam algorytmy Spotify sobie radzą po latach, czy gdybym teoretycznie założył nową rodzinkę to miałoby to sens i znajdzie się ktoś chętny? :thinking:

1 polubienie

Do końca roku jest promocja na 3 miesiące za 19,99 wieć możesz sprawdzanie zrobić solo póki co

Ja jestem chętny :slight_smile:

są też 4 miesiące Spoti Premium dla gamepassowiczów

https://worldofxbox.pl/odbierz-4-miesiace-spotify-premium-z-xbox-game-pass-ultimate/

Ale pewnie trzeba mieć nr karty, z której nie korzystało się wcześniej do zakładania konta na Spoti…

Zgłaszam obecność i chęci

Koniec końców rodzinka założona brakuje tylko 2 osób.
Jeśli ktoś jest chętny zapraszam do kontaktu XD

1 polubienie

Przygarniesz mnie @iTadzio ?

Jebać Apple Music

Jako, że w jednej rodzince już jesteśmy, a planowałem porównać trochę rekomendacje Spotify to możesz być impulsem do założenia nowej, gdyby w pozostałych nie było już miejsca :sweat_smile:

1 polubienie

Brak miejsc :frowning:

1 polubienie

Jestem w stanie zorganizować nową rodzinkę w takim razie, ale potrzeba więcej chętnych. Póki co tylko ja i @_Kuba. Anyone? :smiley:

2 polubienia

Czy ma ktoś miejsce dla jednej osoby, chociaż na parę miesięcy?

Ewentualnie znaleźliby się chętni na skompilowanie nowej rodziny?

podbijam, ktoś coś, miejsce w rodzince?

Witam, ja szukam rodzinki

2 polubienia

Podbijam, mam 2 miejsca

1 polubienie