Rodzina Apple One

Dzień dobry. Szukam chętnych do rodzinki w Apple One od września!

Ale wiesz, że nie możesz wyłączyć np. udostępnienia miejsca w iCloud per osoba, tylko jak coś to całej “rodzinie”? Może to być problematyczne, jak chcesz mieć współdzieloną chmurę z np. żoną/dziewczyną/partnerką itd. a dorzuconych do rodziny masz też “obcych”.

niby tak, ale współdzieli się tylko przestrzeń, a nie same dane

w mojej rodzince 5/6 osób korzysta ze wspólnego miejsca i mamy zajęte 75 GB z 200, więc to trochę zależy, jak się korzysta…

no i poza tym, jak ktoś potrzebuje więcej niż w tej dzielonej przestrzeni, to może dokupić dodatkowo własny pakiet miejsca

1 polubienie

Współdzieli się przestrzeń, zakupy, subskrypcje i lokalizację.

Można je wyłączyć jeśli się nie chce współdzielić

1 polubienie

Tak, ale albo współdzielisz wszystkim, albo nikomu.

OK, ale wcześniej ten ktoś może zużyć prawie całe współdzielone 200 GB i Ty zostajesz z niczym.
Trzeba mieć to na uwadze, bo to nie jest jak dzielenie konta na Netflixie.

Dokładnie tak mi rodzicielka załatwiła. Zapchała cały iCloud 140GB zdjęć.

2 polubienia

Cześć, czy ktoś miały jedno miejsce w rodzinie Apple One? Jedna bliska mi osoba bardzo potrzebuje :sweat_smile:

2 polubienia

Ja mam!

2 polubienia

Cześć. Miejsce w Apple one aktualne?

Już jest zajęte niestety :frowning:

Cześć, ma ktoś może wolne miejsce?
W sumie to może być też samo Apple Music

Mam nadzieje ze nie jestem late to the party, ale mam jeszcze jedno miejsce. Myślałem ze można 5 osób zaprosić wliczając mnie, ale jednak jeszcze jedna osoba się zmieści

2 polubienia

Cześć, szukam miejsca w rodzince Apple One lub ewentualnie samym Apple Music

cześć, chyba mam jeszcze miejsce, napisz mi DM na forum albo na telegramie, to sie dogadamy

Szukam miejsca w rodzinie Apple One, miejsce w iCloud mnie nie interesuje (tylko Muzyka i Apple TV). Ktoś?