Rewolucja w YWP, przenośny Sonos i oczyszczacz IKEA - YesWas #368

Nie bądź smutny @pawelorzech

16 polubień

Po komentarzach widzę, że muszę jak najszybciej nadrobić ostatnie dwa odcinki.

2 polubienia

Wow.

Ej, ale tak ogólnie, to oczywiście są to pojedyczne głosy ludzi, którzy zechcieli się odezwać. Ale niezwykłe mile i przyjemne jest to, że info o poszerzeniu składu zostało przyjęte z entuzjazmem przez core odbiorców tego formatu. Bardzo Wam dziękuję.:heart:

A jeśli ktoś nieprzekonany, to mam nadzieję, że uda się wpisać w oczekiwania i rzeczy, które przyciąga Was do YWP.

7 polubień

Ja powiem szczerze, ze aż podskoczyłem z radości i to nie tylko dlatego, że Andrzej fajny jest, ale dlatego, że liczę na to, że będziesz trochę hamował Orzecha w jego próbach ucorteksowienia YesWasa :smiley:

7 polubień

Co masz dokładniej na myśli? Nie znam bowiem użytej referencji.

Mail, notatki, task managery, produktywność.
Regularne w zeszłym roku, nierzadko zajmujące więcej niż polowe odcinka. :cold_sweat:

To się nie sprzeda, jeśli rozpoczynamy walkę o zasięgi.

6 polubień

Wolałem to niż sonosa na okrągło XD

15 polubień

Ja tam nie wiem, ale o Sonosie słuchałem chociaż :wink:

A w ogóle to Cortex to taki fajny podcast o produktywności, ale jego urok polega na tym, jak dziwni są prowadzący, a nie o czym rozmawiają.

2 polubienia

Bardzo przyjemny odcinek. Wszedł mi idealnie, szczególnie że byłem w drodze do apteki między innymi po Dentinox. KMWTW.

Tak długo jak będą opisy odcinków, to nie będę robił Rejtana o tytuły. Swoją drogą, to jest właśnie to czego brakuje mi w PKP. Rozdziałów podcastu i jakiegoś sensownego opisu. Po samym tytule ciężko zdecydować się wrzucenie odcinka do kolejki.

4 polubienia

Czy tylko ja zauważyłem brak nawiązań do dyrektora finansowego w ostatnich odcinkach? A może ma to związek z szaleństwami zakupowymi O. ? Jak walczycie o zasięgi to melodramaty sprzedają się najlepiej :wink:

1 polubienie

Stali słuchacze mogą też wyłapać ostatnią zmianę pewnego pojawiającego się imienia na przestrzeni ostatnich miesięcy. :eyes:

4 polubienia

Najlepiej sprzedaję się nagość, dopiero później melodramaty.

Just sayin’ :joy:

4 polubienia

Tak, zauważyłem to od kilku miesięcy, że w odcinkach porozrzucane są pewne wskazówki, ale nie chciałem nic mówić, bo to prywatna sprawa Orzecha. :man_shrugging: I stwierdziłem, że właściwie co mnie to obchodzi.

9 polubień

Dokładnie tak samo :zipper_mouth_face:

1 polubienie

w jednym z ostanich odcinkow P.O. stwierdzil ze chce miec dzieci. Czuje napiecie.

Nie bawmy się w Pudelka. Mi się dobrze żyje z tym co wiem.

Życie prywatne, nawet osoby publicznej, dalej jest prywatne.

7 polubień

Ale jesteście kochani mimo wszystko!

4 polubienia

Panowie, no k***a. Idźcie zaglądać pod swoje kołderki.

9 polubień