Rewolucja w YWP, przenośny Sonos i oczyszczacz IKEA - YesWas #368

A można dodać parę kont z tego samego serwisu do appki sonosa?

Pierdzielić trzy po trzy. Zgadza się.

EDIT:
Kocham

6 polubień

PS Paweł nie powiedział tego wprost, ale widzę, że jest smutny, że po tym odcinku nie został memem. Czy możecie coś na to poradzić?

5 polubień

55lz4n

10 polubień

Bardzo piękne zmiany kadrowe, bardzo piękny odcinek, bardzo piękny Andrzej.

Bardzo niepiękne zmiany w opisie odcinka. O ile (niechętnie) przeżyłbym jeszcze rozdziałowe redundancy, o tyle braku linków już przeżyć nie mogę.

7 polubień

Also, nareszcie mogę Wam powiedzieć co naprawdę robie na emeryturze:

Nie ma za co.

-D.P.

10 polubień

Rozdziały są pod usługi, które nie mają ich zaznaczonych z automatu (Apple Podcasts, Spotify), aby ludzie z opisu mogli się dowiedzieć co i kiedy dokładnie w środeczku.

Linki będą, spokojnie, ale w tym odcinku mieliśmy mało newsów, a bardziej produktowy. Jeśli będziemy omawiać newsy, będą linki z referencją, której dotyczą. Spokojnie, nie oszalałem, nie zwariowałem.

EDIT: Mnie ciekawi bardziej, czy mnie zjecie za rewolucję w tytułach. Planuje, aby cokolwiek mówiły o czym odcinek już na pierwszy rzut oka. Ale zachowując tradycję, w opisie odcinka wrzucam tytuł od pana Pawła Orzecha.

4 polubienia

Ja chyba wolałem stare, ale rozumiem - tak, jak z timestampami w opisie - że to się przyda w zbieraniu nowych słuchaczy/pomoże podcastowym świeżakom.

No właśnie. Wiesz jak się fajnie googluje nazwy ikeowskie? :smiley:

2 polubienia

Coś się kończy, coś zaczyna. Nie można zostać konglomeratem, jeśli się będziecie kisić w inside joke’ach i hermetycznych referencjach.
Naprzód, panie generale!

Edit: Ale stare tytuły są super i dobrze, że nie zniknęły całkiem :+1:

2 polubienia

ahem… ATP, Connected, Upgrade, Hello Internet, The Talk Show, Cortex… :wink:

1 polubienie

Pierwszy wynik bez reklam :wink:

Egzakli. Naprawdę, tutaj ekipa słuchaczy YWP to jest technologiczna/podcastowa (czasem oba na raz) elita i TOP1% jeśli chodzi o kompetencje i obycie. Dlatego wchodzę ja, jako głos ludu. :slight_smile:

Dlatego też nie chcę ich wyrzucać całkowicie. Gdyby Orzech nie spał, to wrzuciłbym w pierwszą linijkę. Klasyczny tytuł: XYZ.

EDIT: Odnośnie przystępności - bardzo wielu z Was (i za to niskie ukłony) nie ma problemu ze wspieraniem podcastu z anglojęzycznego serwisu i z przelicznika w dolarach. Ale oczywistym jest, że dla niektórych brak polskiej wersji i płacenia w złotówkach jest problemem (aka Patronite). To spędza mi sen z powiek.

2 polubienia

Łatwiej być dużym, jak robisz treści po angielsku. YWP ma na dzień dobry hard cap ustawiony dużo niżej i chyba nie ma aktualnie apetytu na globalną ekspansję.

1 polubienie

Nie no. Ogólnie to spoko i życzę Wam, żeby to pomogło. The more the merrier.
Ale na powrót linków to jednak liczę. Choćby na samym koncu opisu nad stopką, ale jednak.

Moją referencją są treści, od których zacząłem życie podcastowe. Podcasty o sporcie.
Ostatni Bill Simmons: 2021 Masters and ‘WrestleMania 37’ Overreactions With Kevin Clark and David Shoemaker

ostatni Zach Lowe:
Chris Herring on the Playoff Race in the Wes‪t‬

Są oczywiście podcasty, które bawią się tytułami, ale to moje osobiste preferencje - ergo próby na YWP. Myślę, że dotychczasowa ekipa nic nie straci. Mam jednak otwartą głowę.

1 polubienie

Będę o to walczył jak lew. W sensie, że ja je zrobię po prostu następnym razem i już

2 polubienia

Doktorze, nie ma o co walczyć. Jak dla mnie te linki referencyjne są olbrzymim plusem!

1 polubienie

No, ja myślę, chyba nie chcesz, żebym wyzwał Cię na pojedynek!

W Warzone przegram. W jedzeniu żelków przegram. W wydawaniu kasy na Sonos przegram.

5 polubień

Wagowo też. Możesz na ping wygrać.

2 polubienia

10 polubień