Reklamacje sprzętu Apple w PL

Jeżeli to efekt działania szczepionki na covid, ale nie możesz o tym otwarcie mówić, mrugnij dwa razy :smile:.

8 polubień

Słuchawki wróciły po ponad miesiącu ::slight_smile:

1 polubienie

W piątek oddałem swoje do ispotu i aż się boje :<

1 polubienie

Ja robiłem reklamację ostatnio na pasek do AW6 - nie zapinał się dolny, dołączony do zestawu. Najpierw dostałem zły kolor (szary zamiast czarnego), później zły rozmiar. Niefajne…

To nie tak, że nie mają motywacji. Wszystkie autoryzowane serwisy są bardzo mocno zależne od Apple, bardzo często muszą czekać na ich decyzję lub kontaktować się z nimi a to nie jest tak, że dzwonisz i od razu z kimś Cię łączy, wbijasz na czat i piszesz z panem w turbanie łamaną angielszczyzną. Niejednokrotnie czekasz na kogoś do pogadania dłużej, niż zwykły Kowalski dzwoniąc na ogólnodostępną infolinię. Zresztą w Apple Store też nie jest tak kolorowo, że wchodzisz i masz wszystko od ręki. Z prespektywy czasu i pracy u jednego z Premium Service Provider uważam, że te serwisy w Polsce wcale nie są takie złe :wink:

No nie wiem. Nigdy mi się nie zdarzyło w Apple Store czekać miesiąca. Najdłużej czekałem na zamówienie płyty głównej w MBP 2017, ale wtedy dyrektor salonu przyniósł mi pudełko, spisał w straty i dał nowego MBP. Ja sobie poczekalem na swojego 5 dni.

Czekałem dwa tygodnie na wymianę matrycy w ramach programu naprawczego. Apple Watch zawsze wysyłany do centrum serwisowego bo chyba żaden Apple Store nie serwisuje ich na miejscu. Fakt ze niektóre sprawy da się załatwić od ręki ale jak już wspomniałem, te serwisy robią co mogą żeby naprawy trwały jak najkrócej i te terminy to serio nie jest ich wina. Apple po części też ich ma głęboko w poważaniu.

Ja mam niby w polskim Service Provider trzecie podejście do skutecznej reklamacji, ale ściągają z Apple te paski do mojego zegarka w 24h. Więc to na plus.

Jutro odsyłam moje airpodsy pro do cortlandu, trzymajcie kciuki xD

A moje akurat z cortlandu w równe dwa tygodnie wróciły wymienione

Trzaski w słuchawce? :slight_smile:

Wcześniej były w prawej, a teraz w lewej :pensive: kurde, cortland 2 tygodnie to może jednak oddam na miejscu do idreamu, ostatnio wymienili mi w 8 dni

iWorldService - ten sam dzień roboczy, jak pisałem.
Z paskami trochę mnie poganiali, ale finalnie 3 razy ściągali dla mnie, aż ściągnęli.

1 polubienie

Wracam do tematu. Dzisiaj odebrałem moje Airpodsy Pro z iDreamu.
11.02.2021 przed południem oddałem je w salonie iDream w Toruniu,
15.02.2021 dopiero dotarły do serwisu w Bydgoszczy,
26.02.2021 odbiór słuchawek.

W grudniu 2020 oddawałem je bo piszczała prawa (akcja serwisowa), teraz piszczała lewa, mimo to wymienili mi obydwie słuchawki, teraz też widzę, że ANC działa lepiej.

Więc choć bardzo bym chciał polecić, bo obsługa zawsze jest miła, pomocna, tak niestety czas obsługi reklamacji sprzętu jest długi. Zrozumiałbym gdyby to była naprawa, trzeba poczekać na części, itp. ale to airpodsy, je można tylko wymienić.

1 polubienie