🔗 Referrale, linki, kody itd

Po miesiącu stwierdzam, że chyba dorosłem do tego typu rozwiązań :wink:

Ja sobie pozwolę Rega do freetrade wrzucić. Freetrade jest przyjemna aplikacją/usługa pozwalająca łatwo nabyć akcje i tym podobne Majcher może być wezwany, żeby potwierdzić wiarygodność usługi :wink:
Użycie referala powoduje, że i ja i osoba używająca kodu dostaję losowa akcje (są szanse na Teslę).
Warunki? Trzeba być w UK bodajże + trzeba wpłacić kasę na swoje konto. Kasę można zresztą potem wypłacić :wink:
Niestety kto pierwszy ten lepszy. Później pewnie dostanę kolejnego refa, którego też mogę wrzucić.

You should sign up to Freetrade! It’s this app you can use to invest for free. Plus, when you sign up, we both get a free share - might be Apple or Tesla!

1 polubienie

niestety tak :frowning_face:

A czy ktoś jeszcze pamięta o magicznej karcie Curve, która pozwala złączyć kilka kart, w jedną?
Znów się zaktywowali i dla nowych jak i starych którzy dawno nie używali swojej karty rozdają po £5 za użycie.

Jak ktoś jeszcze nie ma polecam rejestrację z linka dostajesz 5£ na start przy pierwszym użyciu karty
Darmowa karta + 5£ - Referral Promo | Get free cashback on every card

Juz bylem w połowie rejestracji aż wyskoczyło info o dowód i się poddałem ale postaram się wrócić i skończyć rejestrację. Dużo Korzystasz z tego ustrojstwa?

Na początku tak, zamiast nosić 2-3 kart tylko jedna. Choć później przerzuciłem się na ApplePay i poszła karta trochę w odstawkę.

Prawdę mówiąc to zarejestrowałem się z ciekawości i dla tych 50 zł na start. A teraz naprawdę z tego korzystam, np. przy zamawianiu prezentów dla bliskich na święta, które nie wiesz kiedy dojdą i jakiej będą jakości, w tym przypadku z Twisto masz trochę spokojniejszą głowę bo jeszcze nie zapłaciłeś za to :slight_smile:

Referal do Twisto - każdemu po 50 zł
Kod: MAREKN1

Voxi - dają obecnie £20 do amazon no i mają dobrą ofertę, polecam :slight_smile:
https://referme.to/N9I2rro

2 polubienia

Zapraszam do Orange Flex. Dostaniesz 50 zł zwrotu na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod MARCINH6ZH przed dodaniem karty płatniczej i kup Plan lub po prostu wejdź w ten link:
https://flexapp.pl/HRSGcWRXDn6gAjar6

2 polubienia

Jak ktoś ma konto w Coinbase to można za rozwiązanie testu o XLM dostać trochę Lumenów które rozdawał Keybase. Test prosty, poprzedza go filmik z odpowiedzią :slight_smile:
https://coinbase.com/earn/xlm/invite/q8fkxzw4

No nie wiem, ja jestem na wszystkich waitlistach prawie od roku i nic mi nie odblokowali do tej pory…

1 polubienie

Ja również, ale XLM, odblokowali i poszło. Rozumiem, że nie wszystkim jeszcze.

Użyłem twojego kodu dlatego pozwolę sobie wkleić swój :slight_smile:
Tak więc jak by ktoś chciał przenieść się do orange flex oto mój kod:
MICHALPLTK ← zapraszam
Kod podaje się przed dodaniem karty płatniczej.

2 polubienia

Super. Dzieki. Jak cos on dalej aktywny: MARCINH6ZH. :nerd_face:

2 polubienia

Smarty obniżyło swój pakiet „Unlimited” do £20
Z reflinka dostaniemy po 1 miesiącu za darmoszkę.

2 polubienia

Ja niestety sprawdziłem Smarty jakiś czas temu, ale zrezygnowaliśmy z niego, bo internet był wolniejszy, a zasięg gorszy niż w Voxi. Więc wróciliśmy do Voxi. A ja dalej mam błąd, który daje mi nielimitowany internet!

3 polubienia

W mieście gdzie jestem mam smarty dla całej rodziny oraz jedna z kart w routerze bo jest szybszy od broadband dokładnie ośmiokrotnie. Zasięg 4g na full.

No to nie wiem, ale w Lądku tak dobrze nie ma niestety :frowning: Voxi działa duuuużo stabilniej

Może dlatego, że smarty to Trójka, a Voxi-Vodafone. W tej części kraju “3” działa zdecydowanie lepiej niż Vodafone.