🔗 Referrale, linki, kody itd

Na razie ciut za wcześnie, ale będę pamiętał jak mi się będzie kończyć aktualny :smiley:

1 polubienie

Tylko to nie jest VPS :wink: “Zwykły” shared hosting. Sam u nich jestem od kilku lat i bardzo polecam :slight_smile:

AAAAA, kurcze. Ja niestety wszedłem na taki poziom kucingu, że już potrzebuję raczej VPSy niż shared hosty… Ale jak na shared - wciąż bardzo dobra opcja za 7 zł.

1 polubienie

Zdecydowanie dobra. Sam mam tam kilka stron + kilka stron klientów (na różnych kontach) i z czystym sumieniem mogę polecić.

Oz kurcze, w teorii nie potrzebuje w tym momencie hostingu, ale z drugiej strony za te cenę to potrzebę zaczynam czuć :joy:

1 polubienie

Airbnb czyli wynajmowanie apartamentów w cenach dużo lepszych niż hotele: https://www.airbnb.com/c/tpluszczyk?currency=PLN

Obecnie mój link daje 151 zł zł na pierwszą podróż + 57 zł na atrakcje.

2 polubienia

Potwierdzam, że działa kod na pantalony :slight_smile:

2 polubienia

Jeszcze taniej jest na sohost.pl, 40 zł za rok albo 4 złote miesięcznie. Też „tylko” hosting, ale jeśli ktoś ma niewielkie potrzeby, to jest w sam raz. Mam u nich najtańszy pakiet (wtedy jeszcze był za 20 zł), ale nie mają linków afiliacyjnych ¯_(ツ)_/¯

1 polubienie

No i znowu Revolut daje darmową kartę wraz z dostawą oraz 25 zł (lub podobnie w innych walutach) na start. Wystarczy potwierdzić tożsamość i dokonać jednej płatności kartą, potem można sobie nawet wszystko wypłacić na dowolne konto. A, Ty dostajesz 25 zł i darmową kartę a ja również 25 po pomyślnej weryfikacji, ale publicznie zobowiązuję się postawić Ci piwko jeśli kiedykolwiek się miniemy :smiley:

A jeśli ktoś zakłada konto w mBanku to mój kodzik: adriank1410 :money_mouth_face:

1 polubienie

Keybase rozdaje kryptowalute. Trzeba się zalogować na swoje konto i odebrać.
https://imgur.com/a/fBZ1lhz

2 polubienia

To ci co wymagali skanu dowodu?

Nie, Revolut wymagał skanu. Keybase zaczynał jako potwierdzenie twoje identyfikacji w sieci. Podpinasz Twittera, stronę etc. I jak ktoś ma wątpliwości czy jakieś konto jest nieprawdziwe to może to z keybase potwierdzić. Mieli tez szyfrowany komunikator, dysk. Teraz widzę że są grupy z kanalalmi, repozytoria git i teraz portfel z kryptowalutami.

1 polubienie

To jest złoto, dzięki za info bo od Keybase nawet maila nie dostałem.

Zniżka urodzinowa - 25% w sklepie Philipsa. Ważna jeszcze przez jakieś 3 tygodnie. Nie jestem pewien, czy zadziała na polskiej stronie. Warunki zniżki pod zdjęciem :slight_smile:

*Voucher code terms and conditions:

  1. The voucher code can be used to obtain 25% off any purchase of a Philips product, excluding shipping costs, clearance and Sleep and Respiratory products in the category ‘Health’, online at www.philips.co.uk/shop/.

  2. This voucher code is valid for 4 weeks from issue.

  3. Voucher codes cannot be used in conjunction with any other offer.

  4. Philips reserves the right to cancel a promotion at any time.

  5. Promoter: Philips Electronics UK Limited, Philips Centre, Guildford Business Park, Guildford, Surrey, GU2 8XG

Dobra, i tak każdy mnie tu zna na tyle, że zaskoczenia nie będzie jak podepnę kolejnego fintechowego referrala, ale…

:rotating_light: NOWY FINTECH WJECHAŁ NA MIASTO I MOŻNA DOSTAĆ 50 ZŁ :rotating_light: (tzn. Konto Twisto weszło do Polski)

Twisto od paru miesięcy działa w Polsce jako metoda płatności w niektórych sklepach internetowych w modelu kup teraz, zapłać później. Generalnie działa to tak, że kupując rzeczy online wybieracie Twisto, klikacie Kup, w tle dzieje się sztuczna inteligencja, wyliczają wam jakiś tam limit kredytowy i dostajecie odpowiedź, czy możecie z takiej opcji skorzystać. Potem macie 21 dni na opłacenie rachunku (zwykłym przelewem albo BLIK-iem). Jeśli ktoś z was kojarzy Klarnę, to to jest to samo, tylko zrobili to Czesi i działa w Polsce.

Teraz jednak dodali opcję konta Twisto, dzięki któremu dostajecie limit na zakupy z góry, macie 45 dni na zapłatę i możecie zapłacić za kilka rachunków jednocześnie. W takiej opcji niestety dalej działa to tylko w 150 sklepach, które to u siebie wdrożyły. Jednak gdyby chodziło tylko o to, to nawet by mi się nie chciało o tym pisać.

Docelowo powstanie konto Twisto Plus, które będzie działać z kartą płatniczą jako taki Revolut z dodatkowym limitem kredytowym (w Czechach już tak działa i z tego co widzę to działa fajnie). Anyway, korzyści z rejestracji są następujące:

  • 50 polskich złotych za rejestrację (dla każdego kto się zarejestruje i dla mnie też hehe),
  • kiedy w końcu odpalą ten plan Plus to będziecie go mieć za darmo,
  • dostaniecie limitowaną kartę płatniczą z numerkiem zależnym od tego ile ludzi poleciliście,
  • jak dużo z was się zarejestruje z mojego linku to wygram Apple Watcha albo ajfona (bynajmniej na to nie liczę, ale byłoby fajnie xD).

Jeśli ktoś ma wątpliwości co do legitności tego przedsięwzięcia, to ja to rozumiem, ale działa to normalnie i w Polsce nawet zainwestował w nich ING Bank Śląski. Według mnie wygląda to spoko, jakby nie wyglądało to bym nie polecał.

link do rejestracji: Życie nie zaczeka, Twisto tak – Twisto :yellow_heart:

polska strona konta Twisto ze szczegółami: https://www.twisto.pl/poznaj/twisto-free/
czeska strona, która lepiej pokazuje, jak to będzie docelowo też u nas działać: https://www.twisto.cz

P.S W ogóle jak ktokolwiek z Was zna kogoś, kto tam pracuje, to dajcie mi proszę kontakt, bo startup mi się podoba i chciałbym z nimi pogadać, a nie mają żadnego forum ani nic takiego.

2 polubienia

BTW. Voxi jest super. Jest teraz błąd na sieci, więc zamiast robić jakieś cuda… Po prostu wyłączyli limity na dane. Błąd jest już od miesiąca, więc przez cały miesiąc wszystko działa dobrze, a internet jest nielimitowany :smiley:

1 polubienie

Zamówiłem. Enjoy your £5.

1 polubienie

Była kiedyś rozmowa o appkach to-do, więc tutaj mój refik na Todoist, daje Wam 2 miesiące Premium i ewentualnie też mi 2 miesiące jeśli kiedyś zrobicie upgrade do Premium :slight_smile:

2 polubienia

Okazuje się że dostałem dostęp to Warp od Cloudflare. Było głośno o apce rok temu. TL:DR; VPN ZA FREE. Jeśli zarejestrujecie się z tym linkiem to dostanę +1Gb czegoś.

1 polubienie

Wojtek z iMagazine.pl robił test (chyba wczoraj) i się złe wypowiadał o prędkościach za tym VPNem. Robiłeś testy? Masz podobnie?