🔗 Referrale, linki, kody itd

Kto tam wymyślił weryfikację wideo :man_facepalming:t2::man_facepalming:t2::man_facepalming:t2:

1 polubienie

UK ONLY
Pact coffee - £6.95 for first bag AND free Hario V60 kit (value 11£)

1 polubienie

@Kuba_Domasik
Gdybys zdecydował się na klawiaturę Keychron to kodzik poniżej.
FRIEND-5GT9VFX
Ważny do 09.06.2020

1 polubienie

Kupione. Dzięki wielkie!

1 polubienie

Jakby ktoś chciał zacząć inwestować w udzielanie pożyczek.

U mnie to tak aktualnie wygląda jeśli chodzi o inwestycje w EUR

A tak jeśli chodzi o PLN

Pewnie można by więcej wyciągnąć na pożyczkach bez gwarancji ale i ryzyko większe :blush:

1 polubienie

Alternatywnie Twino jako kolejna platforma do inwestowania.

Tu w zeszłym roku miałem Return (XIRR) na poziomie 9.83%

Jest to faktycznie legitne?

Dostał ktoś już te 30€? Miało być chyba po 15 dniach.

Spłaty pożyczek są rozliczane co miesiąc, tak jak wpływają raty. Pozyczki są udzielane na okres od miesiąca do 60 miesięcy, kwestia co masz w portfelu inwestycyjnym - ja osobiście mam nie dłuższe niż 6 miesięcy, bo nie chcę na zbyt długo zamrażać kapitału w pojedynczych pożyczkach.

Generalnie polecam poczytać jak to działa, kto za to odpowiada, jakie są gwarancje itp., działają te firmy od lat, z tych pieniędzy mogliście już korzystać wy albo wasi znajomi, bo dość dużo firm pożyczkowych w Polsce korzysta z tych pieniędzy.

Masz reflinka do mintosa? W sumie to ciekawa opcja do inwestycji, a jak z polecenia będziesz coś miał to każdy będzie zadowolony :stuck_out_tongue:

Tu jest :slight_smile: Ten duży baner to mój reflink :smiley:

1 polubienie

PS Polecam wrzucić drobne na próbę i zobaczyć jak działa :smiley:

no nie będzie to więcej niż 100 cebulek, żebym tylko za dużo nie zarobił bo wrzucę tam wszystko :smiley:

Wszystkiego nigdy się nie wrzuca w jedno miejsce :smiley:
Lepiej mieć 10% zwrotu w 100 biznesach niż 100% w jednym :smiley: Minimalizacja ryzyka przede wszystkim.

1 polubienie

Wiadomka :slight_smile: Chodzi o samą pokusę podwojenia zysku hehe. Na początek pomalutku, zobaczę co się z czym je :slight_smile:

Pokusy prowadzą do biedy :slightly_smiling_face: Inwestuje się głową anie sercem :smile:

1 polubienie

Ja założyłem konto i coś wrzucę i na twino też chyba. W Mintos kasę za referal dostaje się dopiero od 500 euro wpłacone a w twino już za 100.

1 polubienie

Nie mogłem w ogóle się zalogować od jakiegoś czasu. Zresetowałem hasło. Dalej nic. Okazało się, że funkcja resetowania hasła… nie zapisywała nowego hasła :slight_smile:

Zapytałem przy okazji co ze statusem referrali i z kasą, dam znać jak odpiszą…

Ja dostałem kasę 2 dni temu właśnie :slight_smile:

1 polubienie

To ja ponownie dorzuce
https://mojeuslugi.pl/
poniewaz ostatnio wprowadzili autoplatnosci, czyli cos jakby polecenie zaplaty
Moj referral: C290-K6OV