Reagujemy na konferencję PlayStation 5 - Nagrany Extra

Specjalna edycja naszego podcastu - reagujemy na żywo na konferencję PlayStation z 16.09.2020. Stąd nietypowy format tego odcinka, streamowanego na Twitchu. Zaczynamy od ważnego komunikatu, czy jest szansa, abyśmy zdecydowali się na zakup PlayStation 5 na premierę i czego oczekujemy od Sony (6:10). Reakcje na samą konferencję startują w (10:06) – można do tego włączyć sobie zapis konferencji Sony i równolegle oglądać, co dokładnie komentujemy (link do konferencji: PLAYSTATION 5 SHOWCASE [ENGLISH] - YouTube). W (50:00) wchodzą największe działa Sony: PlayStation Plus Collection i cena PS5. Na koniec robimy podsumowanie tego, co zobaczyliśmy i składamy (wiążące?) deklaracje zakupowe (55:22). Z jakimi konsolami skończymy w listopadzie 2020?

Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi odcinkami i nowinkami: Nagrany Newsletter by Nagrany Podcast Napisz do nas na kontakt@nagrany.pl. Zapraszamy do dyskusji o odcinkach na forum: Nagrany Podcast - YesWas | Forum

Jeśli podoba Ci się ten podcast, zasubskrybuj go i oceń.

2 polubienia

Spoiler. Preorder Xbox, palec do budki?

7 polubień

Świetny stream panowie. Nadal nie wiem co kupię bo nie grzeją mnie usługi Microsoftu. Mam nadzieje, że na następne transmisje będą miały ogarnięty re-stream eventu bo musiałem wyjść i na telefonie musiałem żonglować ale koniec końców zostałem z wami.

A propo Soulsów czy Bloodborn to ja pamiętam grając pierwszy raz odbiłem się bardzo mocno od Dark Souls bo trudno, nie wiadomo o co chodzi i w ogóle bez sensu.
Ale za drugim podejściem wbiliśmy ze znajomym na discord, odpaliłem stream z założeniem, że śmiesznie będzie bo zabawnie się ogląda jak ktoś gra w DSy i nie wie jeszcze co go czeka. No ale kolega też w miedzy czasie trochę mnie pokierował: gdzie iść najpierw, którą broń wybrać żeby było łatwo, w co dawać punkty doświadczenia i chwała mu za to bo teraz uwielbiam i naprawdę satysfakcja po pokonaniu bosa (dajmy na to za 30 razem :sweat_smile:) jest niesamowita. Także @pawelorzech jeśli masz kogoś kto mógłby się trochę pokierować to polecam. A jakbyś streamował to jeszcze to było by złote na bank.

1 polubienie

Postaramy się ogarnąć równoległa transmisje, ale turaj wyskoczyły problemy techniczne, których nie było w stanie ogarnąć na czas. Będzie tylko lepiej.

Inspirując się tym co piszesz, stream z pierwszego dotknięcia nowej generacji? Hmmm… kusi. :slight_smile:

Ja żałuję, że zapis wideo zniknął z Twitcha, byłem ciekawy dyskusji po konferencji, której fragmenty widać w klipach, ale skoro już się tak postaraliście, że był streaming, to bym wolał także widzieć, niż tylko słuchać. Gdzieś słyszałem, że Twitch przechowuje streamy przez 2 tygodnie bez opłat i tak jest na kanałach innych streamerów.

Niestety nie dla nowych streamów z tego co pamiętam. Za bardzo leszcze jesteśmy żeby się zapisywało afaik. Ale będziemy nad tym pracować jak coś. Z każdym kolejnym będzie coraz lepiej

1 polubienie

Już kliknąłem odpowiednie ustawienie. To była jedna wajcha… We’re sorry! :blush:

1 polubienie

Jezu, jak ja żałuję, że nie ma zapowiedzi kolejnego Killzone’a na PS5, po cichu trochę liczyłem na to, kapitalna gra. Ale i tak, jako, że będę grał jak zwykle tylko w multiplatformowe szczelanki, to nie ulegnę presji yeswasowych influencerów i jak pojawią się gry wykorzystujące potencjał nextgenów to pewnie kupię z przyzwyczajenia kolejne Playstation. Na razie żadna z nowych konsol nie zachwyciła mnie na tyle, żeby porzucić PS4 Pro, no i dołożyłem sobie właśnie do kompletu Xbox One X :grinning:

1 polubienie