Prośba o dodanie Netflixa do konta Apple

Siemka!
Mam antycznego już iPada Air z iOS 12. Chciałem sobie z niego zrobić centrum multimedialne do obsługi TV i przy próbie instalacji Netflixa okazało się że najniższy wspierany iOS to 13. Przeczytałem, że mogę zainstalować sobie wcześniejszą wersję apki, lecz najpierw muszę ją sobie dodać do konta. By dodać ją do konta potrzebuję nowszej wersji iOS, której nie mam.
Trochę się tego obawiam, ale czy znalazłaby się dobra dusza, która zalogowałaby się na moje konto na swoim iCosiu i połączyła Netflixa z moim kontem? Może jest jeszcze jakiś inny sposób?

Czyli musiałbym wyzerować iPhone’a, ustawić go z Twoim kontem Apple i połączyć z Twoim kontem Netflix?

EDIT: Jeżeli to co napisałem to dokładnie to co trzeba zrobić to możemy się jutro zgadać na signalu. Mam tu iPhone SE 2016 który się właśnie update’uje do iOS 14.5

Nie trzeba zerować, żeby zmienić AppleID.

No i pięknie. To wyzeruję dopiero po całej akcji.

Ten iPad jest w pakiecie rodzinnym? Jeżeli tak to może się uda przez zakupy zrobione przez innego użytkownika?

Tablet ten to samotny zawodnik pędzący w przód nieznanego świata, nie ma własnej rodziny :smiley:

Temat do zamknięcia, wspaniały @Tadek pomógł mi dodać Netflixa do konta :blush:

5 polubień

zaraz zaraz kto to mowil ze na iPhoneach po prostu wszystko dziala? ;D

1 polubienie

Byś widział co musieliśmy przejść żeby to zrobić. Jakieś kody, jakieś resety, jakieś blokady ;D

2 polubienia

Na tabletach z Androidem z tego samego czasu co ten iPad Netflix działa bez kombinacji?

A wiesz że robiłem podobną akcję rok temu? Nie miałem hasła do konta Google na tym tablecie, więc ściągnąłem APK, zainstalowałem, i poszło. To był Samsung Galaxy TAB 2 czyli pewnie jeszcze starszy model

1 polubienie

To właśnie jest zaleta Andka - jak się nie da pobrać ze stora to znajdujesz alternatywne repo. A tu kuźwa nic się nie da, jeśli nie masz apki przypisanej do swojego konta. Jak masz to spoczko, wersja iOS nie ma w sumie żadnego znaczenia.

W którymś momencie będzie Ci wywalać “aplikacja xyz nie działa na iOSxx.x; zainstaluj nową wersję” - przerabiałem z pierwszym ipadem jak go chciałem użyć do czegoś w domu :slight_smile:

Będę korzystał tak długo jak się da. A jak się już nie będzie dało no to będzie pretekst do zakupu nowego sprzętu xD

2 polubienia

Jak nie zrobisz aktualizacji iPadOS to nie :slight_smile:

Ja kiedyś miałem zabawę jak Netflix przestał się lubić z 1+1.

1 polubienie

Aplikacje przestają wspierać stary iOS czasem i nie ma że zainstalujesz starszą wersję. Najszybciej się tak dzieje z grami. Netflixa akurat pewnie ciągle można zainstalować na iOS 5.0

a nie wystarczyło zalogowanie się na dowolnym, sprzęcie z nowszym iOS do AppStore i “kupienie” darmowego netflixa z tego konta?
Czy chodzi o to, że sam proces logowania na obcym urządzeniu był skomplikowany przez poziom zabezpieczeń konta…?

This. Ale to pewnie przez to, że nie używamy obaj sprzętów z jabłkiem na codzień. Najpierw był problem z wylogowaniem się z mojego konta bo nie mogłem sobie przypomnieć hasła do iCloud (a wyłączyć trza FindMyIphone). Potem po zalogowaniu na konto Krzysztofa pada pytanie o kod do pliku kluczy. Ani ja ani on nie wiemy co to jest. Poszło z resetu. Potem to już z górki. A na koniec nie mogłem go wylogować z mojego ajfona bo za szybko zmienił hasło iCloud, a więc nie da się zresetować ajfona ani wylogować BO TRZEBA WYŁĄCZYĆ FIND MY AJFON!
A jak już się udało to nagle jego urządzenie zaczęło pytać o mój kod do ajfona.

3 polubienia

Ej ale żeby tylko wejść do sklepu to nic nie trzeba wyłączać. Można mieć swoje Apple ID z Find My na telefonie i oddzielne konto do AppStore. Ja tak mam jakieś brytyjskie konto do iPlayera BBC i nie ma takich wygibasów.

2 polubienia