Prośba do kogoś z karta w Millennium

Staram się komuś pomoc zdalnie, ale nie mam już konta w millennium.
Czy ktoś mógłby sprawdzić, czy da się założyć/zdjąć blokadę karty płatniczej poza EU przez aplikacje na iPhone’a?
Potrzebuje zdjęcia ścieżki do tego, bo to starsza osoba i może inaczej sobie nie poradzić. Albo chociaż opis na zasadzie Ustawienia > Bezpieczeństwo itd.
Będę bardzo bardzo wdzięczny.

UPDATE: Pytanie jest, czy można to zrobić przez mobilna stronę banku, nie aplikacje.
A najlepiej to jedno i drugie na wszelki wypadek.

Pomogę Ci w ścieżce, zdjęć nie mogę zrobić bo apka blokuje. Robię to na Androidzie, mam nadzieję że tak samo jest w iOS.

  1. Logujesz się
  2. Przechodzisz do wysuwanego menu po lewej (u mnie są to 3 poziome kreski w lewym górnym rogu, tzw Burger menu)
  3. Rozwijasz menu Moje Finanse (jest to 2 opcja pod imieniem i nazwiskiem) i przechodzisz do opcji Karty (jest to 5 opcja)
  4. Wybierasz typ karty, u mnie to jest Moje karty debetowe - wyświetla się to jako zwykła lista opcji
  5. Pojawią się kółka z dostępnymi środkami, limitem itp. Pod kółkami i nazwą karty masz malutki switch z różowym kółkiem, po lewej tekst Aktywna, po prawej Zablokowana
  6. Po kliknięciu na to różowe kółeczko pojawi się panel na cały ekran z informacją co to jest tymczasowa blokada itp. Na samym dole są 2 przyciski, jeden pod drugim: różowy Blokuj i szary Anuluj
  7. Po kliknięciu Blokuj po chwili pojawi się informacja, że karta została tymczasowo zablokowana
1 polubienie

Super, dziękuje. Ale to chyba opisujesz całościowa blokadę karty. A tu chodzi o blokadę poza terytorium EU.

I - przepraszam, ze kręcę - jednak chodzi o mobilna wersje strony, a nie aplikacje. Zle zrozumiałem „przez telefon”.

Tak to wyglada na komputerze:

W aplikacji jest taka możliwość, przez stronę nie.
Moje finanse → karty → moje karty debetowe → więcej → transakcje poza UE.

1 polubienie

Dziękować bardzo bardzo.

1 polubienie

Zrozumiałem, że chodzi Ci o dostanie się do opcji blokowania karty, jeśli wykonujesz operację poza UE, sorry :sweat_smile: Opisywałem tymczasową blokadę karty. Faktycznie, w ramach więcej jest taka opcja.

Da się to zrobić też przez stronę mobilną, zaraz zrobię Ci instrukcję ze screenami, jeśli chcesz taką szczegółową. Wiem jak to jest ze starszymi osobami, więc zrobię to tak, jak dla mojej babci :wink:

2 polubienia
  1. Logujesz się
  2. Wchodzisz do menu
  3. Wybierasz opcję Moje finanse
  4. Rozwinie się menu, niżej jest opcja Karty
  5. Wyświetli się lista kart, wybierasz tą, o którą chodzi i przechodzisz do szczegółów
  6. Pokaże się wyciąg z karty, trzeba przejść na sam koniec wyciągu
  7. Pod wyciągami będą dodatkowe przyciski, wybierasz Bezpieczeństo
  8. Wśród opcji pokażą się płatności poza EU
  9. Po kliknięciu Edytuj pokaże się takie okienko z ustawieniami:

Tyle powinno wystarczyć, jak coś to pisz.

6 polubień

JAKI MISTRZ!!!
Boze dzieki!!! :heart::heart::heart::heart::heart:

5 polubień