Problem z AirPods pro

Cześć :slightly_smiling_face:
Miał ktoś może taki problem z AirPods pro, że jedna słuchawka trzeszczała (w moim przypadku lewa)? Trzeszczenie występuje jedynie gdy w trybie kontaktu lub redukcji hałasu i gdy delikatnie poruszam głową.

1 polubienie

Wiele osób miało. Apple wymienia bez dyskusji na gwarancji.

1 polubienie

Ja miałem problem z prawą. Wymienili na gwarancji, Minęły jakieś dwa miesiące od kiedy do mnie wróciły i teraz zaczęła mi trzeszczeć lewa. Musze je znowu wysłać.

1 polubienie

@Tomek udalo ci sie w serwisie? bardzo ci trzeszczaly czy tylko przy mocniejszym bassie?

Ja miałem wymienione obydwie, trzeszczały/piszczały głównie przy rozmowach FaceTime przy dużej głośności.

One trzeszczały ciagle nawet gdy nie odtwarzalem muzyki, jednak tylko podczas ruszania głową. Oddałem do serwisu i wymienili na nowe łącznie z casem. Polecam jabłkowy serwis w Warszawie :slightly_smiling_face:

@Tomek to u mnie trzeszcza jak podbije bass w spotify tylko w trybie redukcji i kontaktu, jak wlacze standardowy to graja ok. Dlatego boje sie ze moga nie zakfalifikowac sie do programu co bedzie rownoznaczne z wywaleniem 50 za transport.

Skoro trzeszczą to jest coś z nimi nie tak, wiec powinni wymienić, jeżeli nie w programie naprawczym to na gwarancji

1 polubienie

@Tomek w tym problem ze juz po gwarancji, jedynie moze je program objac

A rękojmia?

Jak po gwarancji to możesz jeszcze spróbować tego Airpods Pro: Quick Fixes for Sound Issues - YouTube

1 polubienie

@Tomek rekojmia nie obejmie bo kupione na firme wiec gwarancji mialem rok, jedynie ten program trwa przez 2 lata od pierwszej sprzedazy detalicznej, sluchawki musza byc tam z przed jakiegos terminu produkcji moje sie akurat lapia. Chodzi mi glowie jak bardzo u Was trzeszczaly oraz w jakich okolicznosciach np przy podbitym basie w eq, czy tez podczas zwyklego sluchania muzyki :slight_smile:

Nie wiem jak w Polsce, ale w Apple Store’ach wymiana starych modeli wyglada tak:

-Cześć.
-Cześć.
-Trzeszczą?
-Trzeszczą.
-Proszę, tu masz nowe, poprawione. Te nie będą trzeszczeć. Miłego dnia.

A ze to program serwisowy, to byłbym bardzo zdziwiony, gdyby - poza czasem, który to zajmie - w Polsce było jakoś drastycznie inaczej.

1 polubienie

Aaa ok, u mnie cały czas i to było tak jakbyś palcem delikatnie w słuchawkę uderzył

No, że ten tego… Berlin albo Moskwa chyba najbliższe :smiley:

Jeszcze Drezno :smiley:

Mi bez case, ale też nowe słuchawki są. I te same objawy. Przy ruszaniu głową.