Potłuczony iPhone 5s 16GB za koszty wysyłki

Siema,

Sprzątam u mojej mamy w domu i co chwilę trafiam na różne skarby. M.in. 40kg filmów DVD lub sprawnego, choć rozbitego, ajfona 5s 16GB.

Jako że nie lubię wyrzucać rzeczy które jeszcze działają, może ktoś chce takiego rozbitka za cenę wysyłki. Rozbity jest ekran. Dotyk działa, telefon zapdejtowałem i zresetowałem. Bateria wygląda że trzyma. Do zestawu na 100% jest ładowarka i na 90% pudełko (gdzieś mi się obiło o oczy).

A jak ktoś masterkuje to mogę jeszcze drugiego, już kompletnie niesprawnego dorzucić na części czy coś.

Jak nie będzie odzewu to leci do elektrośmieci.

4 polubienia

Kurde Tadek!!! Szukałem takiego do przeszczepu, mój ma płytę główną walniętą, a ekran igiełka <3

Jak aktualne jeszcze to pisz na PW :slight_smile:

Jest Twój (a może chcesz oba?). Jak dotrę do domu to się odezwę

1 polubienie

Oba? W opisie widzę tylko info o tym rozbitym :thinking: Jak będziesz w domu to daj znaka bo jestem chętny na 100%. Muszę wysłać swojego na gwarancję i chciałem uruchomić starego z szuflady, a tu dupa…

O taki

Ten się nie włącza więc nie wiem co mu jest. Ale jakbyś potrzebował na części to mogę dorzucić do paczki

Priv wysłany. Niestety pudełko chyba wyleciało do śmieci.

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.