Portfel

To ten TUMI od Curve. Jest spoko. Ale nie używam praktycznie portfela. Noszę go ze sobą głęboko schowanego, ale nie korzystam z niego praktycznie wcale.

2lajki

Ja używałem go jakiś czas, ale w końcu zamieniłem na coś wi.ększego. Czasem go biorę jak gdzieś idę/jadę i nie chce wypychać kieszeni. Wkładam prawko, dowód, kartę i voila !

Mam w nim sporo kart, mam w nim trochę pierdół, ale generalnie wszystko się mieści. Chociaż leży w plecaku i czasami przez parę dni go zupełnie nie wyciągam i nie zabieram na miasto. Nigdzie nie potrzebuję plastiku prawie :slight_smile:

Nie wiem jaki mam portfel bo się napis zmazał ze starości. Niedługo cały się pewnie rozleci. Plus jest taki, że nie ma miejsca na monety więc wszystko wkładam do skarbonki i wyciągam 2x do roku od 800 do 1000zł przed wakacjami i feriami.
Mieści koło 30 kart i 40 paragonów. Czasem wkładam też do niego gotówkę ale zazwyczaj nie ma na nią miejsca.

jej gdzie ty to nosisz i po co Ci to wszystko :smiley:
Ja za cały majątek zakupiłem

I polecam serdecznie. Mam już z 2 lata trochę się porysowało więc można by wymienić. Ale za taką cenę to można i wymieniać co pół roku.

Nie no… Połowy się już pozbyłem!
Właściwie to zamiast portfela mogę mieć plecak no ale to już temat na inny wątek.

A jak to wygląda z np. wejściówką do metra/innej komunkacji miejskiej? Masz ją w IPhone?

Nie ma czegoś takiego. W sensie - nie trzeba. Oyster daje takie same ceny jak karta płatnicza, więc… Używam Apple Pay :slight_smile:

1lajk

Oto pomysł na wakacyjny portfel - gumka do włosów mojej żony, która mieści dwie karty, dowód i bilet.

7lajków

tez uzywam TUMI z waszego promo i jest mega wygodny i w koncu nie zajmuje mi calej kieszeni. Nawet pare osob mnie juz pytalo gdzie taki dostac :wink:

1lajk

a poleci ktoś coś damskiego spoko jakości? Wiadomo typowy kobiecy portfel. Miliard przegródek na nikomu niepotrzebne duperele noszony w torebce.

taki protip dla autora wątku - dowód rejestracyjny możesz mieć w komórce (mObywatel) - i nie trzeba nosić (w Polsce)

Tylko AFAIR trzeba być właścicielem, więc leasingi, samochody służbowe itp. odpadają.

O ile do swojego samochodu dowodu rejestracyjnego nie wożę, o tyle zdarza się że jeżdżę samochodami pożyczonymi. Wtedy mimo wszystko wolę mieć dowód ze sobą.

Powiedz to autorom aplikacji na iOS :slight_smile:

W ogóle dowodu nie musisz mieć. Dla świętego spokoju (jeśli w razie czego nie chcę wzywać policji do jakiejś ryski na zderzaku) mam zdjęcie w telefonie. To wszystko.
Ostatnio brałem udział w karambolu i brak dowodu czy potwierdzenia ubezpieczenia nie był problemem. Policja ma wszystko w systemie.
Auta wypożyczam regularnie i również nie mam DR. Jeżdżę wtedy za to z umową z wypożyczalnią lub FV za wynajem.

Witam serdecznie,
czy ktoś tu mógłby polecić fajny portfel tylko na karty?

A coś nie skórzanego? Widziałem kiedyś portfel na same karty z dwóch płytek aluminiowych i coś takiego chciałbym właśnie kupić.

Jeśli chodzi o metalowe to ktoś wyżej polecał coś takiego:

ja na szybko znalazłem to i wydaje się być całkiem fajne

1lajk