Ponad 1400 gier za 5 dolarów wsparcia

Bundle for Racial Justice and Equality

Bardzo dużo (1400!) gier za minimalną kwotę 5 dolarów. Warto - wspieracie dobre rzeczy, a do tego możecie potem pośmigać np. w Celeste

1 polubienie

(To będzie edytowane ostro xD)

to ja może perełki takie na pierwszy rzut oka wypiszę:

  • Oneshot
  • minit
  • night in the woods
  • nuklerny kibel nuclear throne
  • super hexagon
  • blades in the dark
  • heavy bullets
  • octodad
  • epic battle fantasy 4
  • oxenfree

wg mnie już w tym momencie warto zgarnąć (celeste nie liczę, bo było za darmo na EGS)
dalej nie chce mi się już szukać xD
BONUS: desktop goose

1 polubienie

Sporo podręczników do papierowych rpg też tam jest, jeśli ktoś jest zainteresowany. Z perełek z pewnością Blades in the Dark trzeba wymienić. System stylizowany na heist movies.

Gierki takie słabe.
Nie zrozumcie mnie źle ale szkoda mi czasu na 1400 tytułów i szukanie tego jednego dobrego.
No dobra, jestem pewny, że są tu perełki ale wolę zagrać w coś pewnego niż eksperymentować.

To byłoby piękne jak miałem kilka razy mniej lat… i komputer o prędkości kalkulatora za czasów internetu z modemu :slight_smile: Wtedy się grało dużo w shareware i freeware z płytek.
Ostatnio przypomniałem sobie gierkę taką, Virtua Cop gdzie dało się grać w dwójkę :slight_smile:

@Matelan podręczników do papierowego czego?

Btw, mod/admin który przeniósł te wpisy polityczne - gdzie one poszły teraz?

Ja je eksplodowałem, nie sądzę, że jest to jakoś super dyskusyjny temat. Można sobie w Hyde Parku zakładać temat ale jak będzie jakiś rasizm to iadomiks

2 polubienia

Rpg, zrobiłem edytke. Nie zauważyłem jak brzydko mnie autokorekta potraktowała :wink:

Mógłbyś powiedzieć które to i czy warto? Mój kolega lubi te tematy to może jemu bym sprezentował.

Powiedzmy sobie szerze, cel szczytny, ale 1400 indyków, z których 90% to krapiszcza nie jest dobrym dealem.

Ej, 140 dobrych gier za 5$ to nie jest zły deal. :stuck_out_tongue:
Ja w zasadzie kupiłem to tylko dla podręcznika Blades in the dark.

3 polubienia

Samo Celeste to $20, a mowa o grze ze średnią ocen 10/10.

3 polubienia

Celeste było za darmo na EGS, a gra jest słaba jak barszcz. Zagrałem 20min i uznałem że szkoda mi na to nawet czasu.

A co do papierowych RPG to mnie nie ineteresują więc :man_shrugging:

Przeglądając tak na szybko dorzucę od siebie kilka bardzo fajnych gierek, które jeszcze tu nie zostały wymienione, a mogę polecić.

Przede wszystkim polskie Golf Peaks, które już polecałem na forum w temacie o grach na Switcha,
przygodowe Old Man’s Journey i A Short Hike, zręcznościowo-logiczne Secrets of Rætikon oraz turowy survivalowy rogalik Overland.

Ale gdyby z tych 1400 gier zostawili 14 najlepiej ocenianych indyków to byłby już dobry deal? Przypominam, oni za tą paczkę chcą piątaka.

Czyli gdyby tam wrzucili np. GTA 5, Civ 6, Inside, Limbo, Metro 2033, Moonlighter, The Witness, This War of Mine, itd. to i tak lipa i złodziejstwo za $5, bo przecież było za darmo na Epicu.

Racja, Celest to dramatycznie słaba gra. Na najbardziej prestiżowej gali rozdania nagród growych The Game Awards w 2018 roku wygrała TYLKO w dwóch kategoriach, Games for Impact oraz Best Independent Game. Była też nominowana do gry roku (konkurencją był God of War, Red Dead Redemption 2, Marvel’s Spider-Man, Assassin’s Creed Odyssey, Monster Hunter: World) oraz za najlepszy soundtrack (konkurencja GoW, RDR2, Spider-Man, Ni No Kuni II, Octopath Traveler). Na Metacritic również średnia ocen ponad 90/100, czyli krótko mówiąc słaba jak barszcz.

3 polubienia

Kurcze, aż poczułem się zaatakowany! Normalnie aż mi opaska na nadgarstku zawibrowała o podniesionym bpm!

Wyraziłem swoją opinię. 1400 indorów to mimo wszystko BARDZO dużo (mówi to gość, który ma ponad 350 gier tylko w bilbliotece steama). A Celeste dałem szansę i wyraziłem swoje zdanie i żadne nagrody i nominacje tego nie zmienią.

Podsumowując :
Cel - super
Indory w paczce - czasem super, ale raczej nie
Celeste - dla mnie słabe, dla świata widać nie

Widać trzeba tu wyrażać siebie trochę precyzyjniej.

peace
niech kazdy sam zdecyduje. Ja jednak jestem fanem jakosci. Dlatego darmowe Civ to deal ktory zapewni mi granie na najblizsze…lata. Nawet jakby w tej paczce byly 3 mln gier to nie kupie, bo po prostu nie mam czasu na wiecej.

1 polubienie

Gier już około 1500. A dołączyło między innymi Pyre od supergiant games. Rewelacyjna gra, od jednego z moich ulubionych indykowych studiów.

1 polubienie

Mi tam pasuje, bo jest dużo visual novel na mac :stuck_out_tongue:
A od czasu do czasu lubię się przy czymś takim odmóżdżyć :stuck_out_tongue: