Pomoc - ankieta praca inżynierska

Kolega prosił, aby udostępnić ankietę, którą potrzebuje do swojej pracy inżynierskiej. Jeśli macie chwilę to bardzo proszę o jej wypełnienie. Nie trzeba się za bardzo rozpisywać, wystarczy jedno zdanie + wybór zdjęcia.

Ankieta jest na temat analizy realizmu wizualizacji popularnych programów do grafiki 3D.

https://forms.gle/wGqUWq5t1QAjx3M79

2 polubienia

Już wypełniam. Jedna sprawa dla kolegi - to nie śruba tylko nakrętka. Hehe. Nie mogłem się powstrzymać.

5 polubień

Wysłane. Mam uwagę, że część ze szklanką jest zbyt różna by ją dobrze porównać.

Nie rozumiem jednego, czemu praca inzynierska dotyczy analizy? Mi zawsze na studiach powtarzali - inżynier jest twórczy, magister analizuje. Takie też były moje prace, na inżyniera tworzyłem robota, na magistra analizowałem skuteczność algorytmów.

1 polubienie

Zrobione.

1 polubienie

Nie wiem, nigdy nie słyszałem o takim podziale. Ja ogólnie byłem zdziwiony, że niektórzy z roku mają takie banalne tematy jak np. zrobienie strony w Django czy React + ewentualne podpięcie sklepu albo jedna osoba porównuje jakieś programy dot. ochrony danych (nie pamiętam dokładnie jakie to były programy).

Ja na przykład robie prace o zastosowaniu ML do analizy gry w szachy i za pomocą 3 klasyfikatorów sprawdzam dokładność predykcji wyników partii.

poszło

1 polubienie

Zrobione :slight_smile:

1 polubienie