Pokemon Sword/Shield

30$ brzmi lepiej :smiley: Z jednej strony ok, z drugiej jak się okaże, że część starych generacji jest za paywallem to pewien niesmak pozostanie.

Wszystkie nowe poki będą dostępne dla wszystkich (nawet jeśli nie kupi się DLC). NATOMIAST za $30, dwa dodatki dodające sporo nowej gry, nowe poki i inne pierdoły… Gwarantując też, że w sumie gra będzie jeszcze kolejny rok żywa - ja w to wchodzę.

Paweł, gram teraz w Pokemon Let’s Go Pikachu.
Jeszcze nie przeszedłem, ale już zastanawiam się na Pokemon Sword and Shield.
Jakie masz doświadczenie z tą gierką? Opinie w internecie mocno mieszane.
Warto zaraz po Pikachu?

Nie grałem jeszcze w SwSh, ale Let’s Go to niestety najgorsza, według wieloletnich fanów serii, cześć więc raczej warto.
Jeśli masz możliwość to obczaj Pokemon XY, to była jeszcze jedna z tych dobrych części cyklu, potem niestety seria zaczęła spadać.

1 polubienie

Ja bawię się nieźle, muszę przyznać, ale dla mnie to jest jedna wielka nostalgia trip :wink:
Chociaż zobaczę, co będę myślał jak skończę.

W razie czego wal, mogęcoś podpowiedzieć, w zasadzie poza 4 generacją (czego żałuje) przeszedłem wszystkie generacje.
Pominąłem tylko USUM, ale to dlatego, że grałem w SM i mnie zanudziło no i nie domęczyłem Let’s Go.
SwSh mam zamiar kupić, ale aktualnie mam dość gorący okres jeśli chodzi o finanse.

Dzięki! Będę do Ciebie uderzał, jak coś.
Daj też znać, co myślisz o SwSh, jakbyś kupił przede mną. Na pewno docenię dodatkową opinię. :slight_smile:

Ok, więc: mnie się let’s go podobało bardzo bo to było jak blast from the past. Powrót do czasów Pokémon yellow. Ale teraz sword and shield to w ogóle inna para kaloszy. Gra jest dużo bardziej rozbudowana. Świat jest piękny i ogromny. Opcji jest multum. Ja się bawię rewelacyjnie. Dużo lepiej niż z let’s go. Tak dużo lepiej, że jak pojawiła się opcja na dlc to preorder został złożony dwie godziny po prezentacji.

W skrócie: warto. Świat jest ogromny. Dużo do odkrycia. Nudzić się nie będziesz!

1 polubienie

BTW. Właśnie pyknęło 12h, a jestem jakoś w może 65% historii. Do tego są superanckie eventy w grze, gdzie można znaleźć dobre poki. Ta gra jest naprawdę niezła.

1 polubienie

Dzięki! Właśnie jestem jakieś 16h w Let’s go Pikachu.
Jak skończę, to pewnie zabiorę się za Sword :smiley:

Muszę powiedzieć, że ja z Let’s Go bawię się świetnie :wink:

Mordeczki, czy ktoś z Was byłby w stanie zeskanować mi okładkę Pokemon Sword w dobrej jakości w realnym rozmiarze?
Dostałem gre niestety z uszkodzonym pudełkiem (dzięki inpost) i co prawda sprzedawca wysłał mi nowe pudełko, jednak bez okładki. Moja niestety jest trochę podarta i chciałbym sobie wydrukować nową ładną.
Na The Cover Project niestety jeszcze nie ma okładek do nowych poksów.

Uwaga. Mam do oddania shiny Charizarda. Ktoś chce?

1 polubienie

Ja, chętnie!

Ok, jesteś na telegramie? Możemy się zgadać wieczorem na link code i Ci prześlę. Za cokolwiek :slight_smile:

Super! Ja będę dostępny gdzieś dopiero o 22, jeżeli Ci to pasuje.
Mamy siebie w znajomych na Nintendo Switch już, niestety nie ma mnie na Telegramie, ale mogę spróbować w wolnej chwili.

Możemy zrobić to na forum około tej 22, nie ma problemu. Po prosty wyślij mi DM jak będziesz :slight_smile:

1 polubienie

Kurde chyba kupię te poki po wypłacie:)

1 polubienie

No i kupiłem, pewnie dojdzie jutro/pojutrze :slight_smile:

1 polubienie

Som darmowe pokemony do wziemcia, ja wziąłem i będę brał.