Pokemon Sword/Shield

Ok, więc wiemy już trochę więcej o nowych Pokemonach na Switcha. Kupiłem Switcha rok temu, żeby przejść Let’s Go (co też zrobiłem), ale skoro wychodzą teraz nowe Poki (już w listopadzie!) to oczywiste, że w to wchodzę.

Cena standardowa - £50. Can’t wait!

Szkoda w sumie, że aż tyle trzeba poczekać. Dodatkowo pytanie czy nowy Switch nie wyjdzie w tym roku. :sweat_smile:

1 polubienie

Jeśli wyjdzie nowy Switch, to pewno go nie kupię, bo stary radzi sobie naprawdę dobrze w dalszym ciągu (mam problem z lewym joyconem, ale to koszt… £10 żeby go naprawić, £50 żeby kupić nową parę, £0 żeby zastąpić go padem, który kupiłem niedawno). Ale sama gra będzie pewno REWELACYJNA.

Przecież to wygląda nieziemsko jak na grę z Pokemonami:

Dla osób będących na wygnaniu - tutaj można zrobić preorder jak i ja poczyniłem.
https://www.amazon.co.uk/Nintendo-Dummy-10/dp/B07DMB257X/ref=sr_1_1?keywords=pokemon%2Bshield&qid=1559838675&s=gateway&sr=8-1&th=1

1 polubienie

Oj, będzie grane.
Nie wiem tylko czy od razu na premierę, że względu na death stranding wychodzące tydzień wcześniej :wink:

I ja akurat podlinkowałem wersję Shield, bo właśnie tę wersję biorę. Ten piesek podoba mi się bardziej, hihi.

Akurat legendy mnie trochę rozczarowały. Głównie pies z mieczem w pysku :joy:

2 polubienia

Can’t wait.

1 polubienie

W sumie, jak nikt nie bierze wersji Sword, to może się ‘poświęce’ I ja wezmę, żebyśmy się mogli powymieniac ewentualnie? :wink:

1 polubienie

Uwaga! Są dobre ceny. Zamiast £55 to £40! Właśnie anulowałem preorder na amazonie i zrobiłem tutaj.

1 polubienie

Pokazali 30 minut gameplay’u :slight_smile:

Ugh. Niby recenzje są ++++, ale oceny użytkowników ----…

Ktoś z was grał? Gra?

To jak już odświeżamy temat poksów

Do mnie kurier już jedzie. Za przeproszeniem mam w dupie pokemonowych purysystów którym brakuje jakiegoś ataku lub zamiast 600 poków jest 400. 99% opinii jest z jednego wątku na reddicie który grany był na pirackiej wersji.

1 polubienie

1 polubienie

Mnie kusi, nawet bardzo. Ale póki co Death Stranding wciągnęło mnie dużo, dużo bardziej niż się spodziewałem, więc Poki poczekają jeszcze chwilę.

1 polubienie

6 polubień

I ja też :wink:

Kto jakie startery wziął w takim razie ? :wink:

Ja zagram dopiero za miesiąc, bo dostanę poki na urodziny (albo na święta, jeszcze nie wiem), a teraz kupiłem bo wpadła super promocja (£29?! STEAL!). Specjalnie NIC praktycznie o pokach nie czytałem (poza tym które są eksluzywne dla której wersji), więc nawet nie wiem jakie są startery :upside_down_face::upside_down_face::upside_down_face:

DLC, 30 funtów za oba dodatki. Jedno wyjdzie w lato, drugie na jesieni. Ja biorę. Bardzo mi się to podoba, dużo dodają i rozszerzają zabawę. Co sądzicie?