Pokemon Sword/Shield

Ok, więc wiemy już trochę więcej o nowych Pokemonach na Switcha. Kupiłem Switcha rok temu, żeby przejść Let’s Go (co też zrobiłem), ale skoro wychodzą teraz nowe Poki (już w listopadzie!) to oczywiste, że w to wchodzę.

Cena standardowa - £50. Can’t wait!

Szkoda w sumie, że aż tyle trzeba poczekać. Dodatkowo pytanie czy nowy Switch nie wyjdzie w tym roku. :sweat_smile:

1lajk

Jeśli wyjdzie nowy Switch, to pewno go nie kupię, bo stary radzi sobie naprawdę dobrze w dalszym ciągu (mam problem z lewym joyconem, ale to koszt… £10 żeby go naprawić, £50 żeby kupić nową parę, £0 żeby zastąpić go padem, który kupiłem niedawno). Ale sama gra będzie pewno REWELACYJNA.

Przecież to wygląda nieziemsko jak na grę z Pokemonami:

Dla osób będących na wygnaniu - tutaj można zrobić preorder jak i ja poczyniłem.

1lajk

Oj, będzie grane.
Nie wiem tylko czy od razu na premierę, że względu na death stranding wychodzące tydzień wcześniej :wink:

I ja akurat podlinkowałem wersję Shield, bo właśnie tę wersję biorę. Ten piesek podoba mi się bardziej, hihi.

Akurat legendy mnie trochę rozczarowały. Głównie pies z mieczem w pysku :joy:

2lajki

Ja też raczej sword biorę :smiley:

Can’t wait.

1lajk

W sumie, jak nikt nie bierze wersji Sword, to może się ‘poświęce’ I ja wezmę, żebyśmy się mogli powymieniac ewentualnie? :wink:

1lajk

Uwaga! Są dobre ceny. Zamiast £55 to £40! Właśnie anulowałem preorder na amazonie i zrobiłem tutaj.

https://www.shopto.net/en/search/?input_search=Pokemon

1lajk

Pokazali 30 minut gameplay’u :slight_smile:

Ugh. Niby recenzje są ++++, ale oceny użytkowników ----…

Ktoś z was grał? Gra?

To jak już odświeżamy temat poksów

Do mnie kurier już jedzie. Za przeproszeniem mam w dupie pokemonowych purysystów którym brakuje jakiegoś ataku lub zamiast 600 poków jest 400. 99% opinii jest z jednego wątku na reddicie który grany był na pirackiej wersji.

1lajk

1lajk

Mnie kusi, nawet bardzo. Ale póki co Death Stranding wciągnęło mnie dużo, dużo bardziej niż się spodziewałem, więc Poki poczekają jeszcze chwilę.

1lajk

Ja dzisiaj odebrałem sword, jednak to prezent urodzinowy więc dopiero jutro odpalę, a za dużo też nie program bo ciężki tydzień, no ale zobaczymy bo mega jaranko. :wink:
@lukaszjaros jak byś chciał się powymieniać pokami to daj znać :smiley:

1lajk

5lajków

I ja też :wink:

Kto jakie startery wziął w takim razie ? :wink: