📃 #PokaScreenboard / #PokaPulpit

Wygodnie ci korzystać z tylu stron, zamiast z folderów?:thinking:

Może utworzył, a teraz nie wie jak je usunąć (☞゚∀゚)☞

Są i foldery :slight_smile:

2 polubienia

Wypaliło mi oczy tymi powiadomieniami, dzięki!

3 polubienia

Ale to takie ladne typowo applowskie wiec zbieram :wink:

Nie to, że nie można, to Twój wybór, ale mam takie pytanie czysto UX’owe. Te badge mają sygnalizować powiadomienia. Co one u Ciebie sygnalizują? Masz pamięć fotograficzną i przy każdym spojrzeniu odejmujesz od istniejącego stanu ekranu wartości od ostatniego sprawdzenia? :wink: czy jaki w tym sens?

1 polubienie

story jest takie ze glownie patrze na ekran powiadomien nie przejmujac sie badgami. Wiem to jest chore ale kazdy ma swoje dewiacje :wink:

Dlaczego dwa programy do finansów (spendee i money)? Masz tam różne rzeczy, czy jako backup?

hehe nie no… dewiacje zaraz. Rozumiem teraz Twoje intencje, chcesz mieć wszędzie jak największe cyferki. Spoko. Tylko jedną rzecz postrzegam jako mega warning - badge’e na AppStore. Powinieneś aktualizować appki dla swojego bezpieczeństwa.

4 polubienia

to jest tak ze przy takiej ilosci aplikacji tak te numery wygladaja z reguly raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie siadam i robie aktualizacje wszystkim

Tak z ciekawości, ile masz apek na telefonie?:rofl:

Lepiej mieć aktualizację z automatu… Nawet jeśli się coś scrashuje, to bardzo szybko jest poprawka naprawiająca ów błąd

Ja lubię czytać opisy aktualizacji :wink:

2 polubienia

A mogę to jakaś policzyć :question:

Settings > General > About

1 polubienie

Ok mam ale nie wiem czy te 300 to że już więcej nie liczą czy że akurat taka ładna okrągła liczba mi się trafiła

Co do dwóch aplikacji do finansów to jedna była podczas wyjazdów do Polski i innych wakacyjnych miejsc a spandee na codzień

1 polubienie

Dokładnie. To jak u mojej mamy na iPhonie: nad aplikacja telefon badge z liczba 56 a nad wiadomościami 138. Ona w ogóle nie ogarnia co tam sie dzieje. A ja już nie mam siły tego zwalczać. Moim zdaniem to jest złe używanie narzędzia (jakby wbijała gwóźdź rączka młotka).

1 polubienie

ukradłem :wink: dziękuję :*

1 polubienie


a prosze bardzo desktop z win, z maca jest pustosc nicosc wiec nie wklejam:)

2 polubienia

Obraz

5 polubień