📃 #PokaScreenboard / #PokaPulpit

Co to za widget z kursami walut?

Systemowe akcje.

To i ja się pochwalę:

1 polubienie

nie przepadam za taką formą sportu :slight_smile:

Jak mogę wybrać w Spotlight facetime audio zamiast “standardowej” rozmowy? Są trzy przyciski obok kontaktu - facetime video, wiadomość i zwykła możliwość zadzwonienia. Przez to właśnie przeszedłem na szukanie w aplikacji kontaktu :confused:

1 polubienie

U mnie jak zwykle schludnie, wszystko pod ręką. #teamjedenpulpit

3 polubienia

I Team Apple Podcasts :muscle:

Gdzieś to pisałem już, ale przesiadłem się na AP z racji tego ze jak idę biegać z samym AW to słucham podcastów. W Pocket Casts musiałbym wykupić wersje pro żeby streamowac podcasty z zegarka, a z AP robić tego nie musze :sweat_smile: przyzwyczaiłem się do obsługi, do interfejsu, jest git :wink:

3 polubienia

Zrobiłem i ja porządki, mogę się podzielić

How it started:

How it’s going:

Kwadratowy widget ma pod spodem jeszcze Thingsy,
a prostokątny - kalendarz, ale widać by było poufne dane

1 polubienie

Tez lubię aplikacje Apple podcast, ale nie wszystko pojawia się na czas np.: podcast RMF z wiadomościami pojawia się z dużym opóźnieniem mimo, ze mam go dodany w RSS i zawsze jest na czas. Nie wiem czyja to wina, jest jakiś sposób żeby to obejść?

Nie wiem. Ja nigdy nie miałem tego problemu, bo nie słucham podcastów, które pojawiają się codziennie. Obawiam się, że jedyny sposób to czekać aż to naprawią. Sporo naprawili ostatnio.

Ja używam, ze względu na łatwość szukania nowych rzeczy do słuchania: rekomendacje, itd.

Co z tego że jeden jak przez foldery więcej klikania.

1 polubienie

U mnie jak widać - 20 ikon, reszta to stack widgetów (cały drugi ekran to tylko widgety).
Wszystko inne w app library.

1 polubienie

Piękna tapeta :heart:

Wątpię, przesunięcie w prawo i klik kosztuje tyle samo co dwa kliknięcie. Resztę wyszukuje ze Spotlight.

1 polubienie

Mówisz? :wink:

3 polubienia

1 polubienie

Po co apka weather zaraz obok widgetu?

3 polubienia

A bo widget czasem wpada, czasem wypada. Ale fakt, teraz tymczasowo można wywalić :slight_smile:

Overcast dorobił się widgetu. Rok to zajęło.

8 polubień