Podkategorie - czego brak?

Mamy już sporo różnych tematów, niektóre z nich mają pewne trendy i można je grupować w podkategorie. Stworzyłem już jedna dla klubu filmowego, zrobiłem też podkategorie dla Apple i Google w technologii. Czy brakuje według was czegoś jeszcze? Czy może w któraś stronę idziemy i warto zrobić dla tego kategorie?

Myślałem nad czymś z grami, ale nie wiem czy potrzeba i jak to skategoryzowac, więc zostawiam to tutaj pod dyskusje.

3 polubienia

:fire::fire::fire: 🆂🅴🅺🅲🅹:a: 🅵🅸🅽🆃🅴🅲🅷 :fire::fire::fire:

2 polubienia

Kategoria: Kucowanie (systemy domowe, stawianie blogów itp.). :+1:

Edit: możnaby też zrobić osobna kategorie do porad co kupić, jaki model wybrać…

4 polubienia

Podoba mi się to. Jeszcze pomyślę jak to ugryźć.

Do gier:

  • PC
  • konsole
  • gry mobilne
  • inne

Tak to widzę. Ma to sens


Dodane

2 polubienia

W media:

  • filmy
  • seriale
  • podcasty
  • inne
1 polubienie

Technologie

  • Web (żeby było coś poza Apple i Google, to tak ogólnie Web)

Dodane.

1 polubienie

Kategoria motoryzacyjna może :slight_smile:

1 polubienie

Może automatyzacja, Apple script, automator, shortcuts czy hazel. Jakieś przykłady porady itp.

2 polubienia

Będziemy mieć więcej tematów o motoryzacji, fintech lub automatyzacji to chętnie założę osobne kategorie lub podkategorie!

2 polubienia

Może coś o IFTTT - jakieś ciekawe Applety itp…

Spokojnie to można wrzucić do technologii. Może do webu tam.

Jeśli ktoś obejrzał pierwszy sezon dokumentu Netfliksa o F1 i chciałby się czegoś dowiedzieć/zacząć oglądać, to mogę udzielać korepetycji :wink:

A ja bym wrzucił kategorię sport, jedzenie, podróże, motoryzacja. Serio - brakuje mi takiego miejsca.

W zasadzie cały hyde park jest od takich tematów.

A czy czasem hyde nie powinien być od jakiś „jednorazowych” i/lub specyficznych tematów? Tak tylko pytam. <no_offence>

Hyde park jest po prostu od tematów, które nie pasują nigdzie indziej, więc jeśli chcesz stworzyć wątek np o jedzeniu to właśnie tam.

2 polubienia

Dokładnie. Jak zobaczymy, że jakis temat wraca - zrobimy na to kategorie. Tam można wrzucać wszystko co nie pasuje do reszty kategorii.

Oki doki. ;))

1 polubienie