Początek z nagrywaniem

Hej,

Piszę tutaj bo jako jedyni wyskoczyliście na frazę w Google: podcasty forum :slight_smile:

Posiadam aktualnie stronę www z blogiem o zdrowiu. Nie ukrywam, że też ze sklepem z własnymi treściami i zarabiam na tym. Mam profile w social media i też jest z tego korzyść. Nagrywanie filmów mnie nie pasjonuje ale za to bardzo lubię rozmawiać i ponoć mam fajny głos. Chcę stworzyć swój podcast i wrzucać odcinki co tydzień.

Jeśli chodzi o tematykę, rozmówców, treść, sprzęt, montowanie to sobie już poradziłem.

Problemem dla mnie jest znalezienie odpowiedniej platformy hostingowej. Trochę czytałem już na ten temat w sieci. Na czym mi zależy?

Chcę być właścicielem swojego podcastu. Chcę mieć możliwość wstawienia miniplayera na stronę www (wordpress), statystyki, wrzucam link i z automatu mi wstawia podcast we wszystkich popularnych i najważniejszych serwisach do podcastów. Bez reklam, możliwość wstawienia swojego zdjęcia czy logo, link do odcinka do wstawienia w blogu, stopce email czy w social media. Na początek jakiś okres próbny ale z tymi opcjami co wyżej potem mogę płacić ja będę dalej nagrywał i się nie zniechęcę. Jeden odcinek to 40 minut i mam już kilka ale problem jest aby to publikować bo to dla mnie coś nowego.

to jest chyba adekwatny wątek dla ciebie

Dodatkowo w YesWas Afterdark były poruszane kwestie tworzenia podcastu.