Ploteczki

Nie wiem czy jest taki temat czy jest w ogóle na niego potrzeba, ale zastanawiałem się mocno nad zakupem macbooka z m1 i znalazłem taki artykuł:
Don’t buy a MacBook Pro now

Wiec cóż chyba sobie odpuszczę, chodź to jeszcze pół roku czekania :confused:

1 polubienie

Problem jest taki ze za pół roku będą już kolejne plotki i będziesz dokładnie w tym samym punkcie w którym jesteś dzis. Tyle ze będziesz musiał pewnie wydać więcej bo bankowo cena wzrośnie.
¯\_(ツ)_/¯

3 polubienia

Też kiedyś tak myślałem, a potem stwierdziłem, że szkoda życia. Zawsze coś jest za chwile, zawsze masz jakieś plotki i kolejne, nowsze modele za rogiem. Wyjdzie nowy model i poczekasz na recenzje, później poczekasz na dostępność, później wyjdzie na wierzch jakiś problem z tym pierwszym Applowym dedykowanym GPU i będziesz się oglądać za nowym modelem, itd. tip.

A jak weźmiesz dzisiaj, to będziesz miał już teraz i ew. wymienisz sobie za dwa-trzy lata na coś nowszego, jak Ci będzie bardzo nie wystarczyć.

3 polubienia

Zgadzam sie z przedmowcami. Zycie jest za krotkie, zeby wstrzymywac sie z kupnem nowego sprzetu.

Ja mam prościej, zazwyczaj kupuje używany o którym wszystko wiadomo. Czekam jedynie na dobrą ofertę :wink: przy okazji mogę się łudzić że jestem Eco

2 polubienia