PlayStation Plus

Kończy mi się za niecały miesiąc konto PlayStation Plus (korzystam jedynie dla gier jakie dodają, na multi nie mam czasu za bardzo) i zacząłem się rozglądać za opcjami przedłużenia konta o kolejny rok.
Oficjalna cena to 240 zł, w innych sklepach (x-kom, euro itp.) można kupić około 20 zł taniej ale znalazłem też np. taką ofertę https://www.g2a.com/playstation-plus-card-psn-poland-365-days-i10000000249021
Dlaczego jest aż tak duża różnicą w cenie? Czy to nie jest żaden przekręt?

Miesiąc temu trwał event “Days of Play” i można było kupić 365 dni w przedziale 155-168 zł we wszystkich sklepach z elektroniką typu x-kom, rtv euro agd, media markt, media expert, itd. Pewnie ci ludzie co teraz mają te kody w sprzedaży na g2a kupili je właśnie w tej promocji.

Wtedy o tym nie myślałem, bo nie sprawdzałem kiedy mi się kończy konto, a jako że jakiś czas dostałem maila od PlayStation to zacząłem się interesować :wink:
Czyli raczej można spokojnie tam kupić?

Raczej tak. Z tego co widzę, mają jakąś gwarancję zwrotu kasy w razie gdyby kod nie działał.

g2a

1 polubienie

Dzięki, już załatwione chociaż przez stronę keye.pl (tutaj był problem z płatnością kartą… mieliło strasznie długo i nie przeszło)
image

1 polubienie

Bo w dużym procencie na G2A masz kradzione kody, czyli tak naprawdę można ich traktować jako oficjalnie działająca grupę paserską.

Dokładnie to od jednego indie developera, którego kluczy do gier było wystawionych na G2A pięć sztuk.