PlayStation 3

Wąsy, wpadła mi dzisiaj w ręce sprawna PS3 w wersji PHAT. Jako posiadacz jedynie xboxow zastanawiam się czy jest to cokolwiek warte oraz czy są jakieś interesujące singlowe gry dostępne jedynie na tą platformę?
Czy może z kolei nie warto nawet odpalać i zwyczajnie zutylizować?

Jak chcesz wyrzucić to ja chętnie przygarnę :smiley:

O paaanie, czego to tam nie ma!

  • Little Big Planet jedynka i dwójka - są to single ale i multi
  • Killzone
  • God of War
  • inFamous
  • Buzz! - jest nawet wersja po polsku razem ze specjalnymi padami

To gry, które ogrywałem na PS3 z exclusivów. Pewnie inni polecą jeszcze lepsze cudeńka :smiley: Pierwsza wersja konsoli głośno szumi, ale jak stoi w półce jakoś bardzo to nie przeszkadza.

1 polubienie

Dzięki. Poszukam na aledrogo jakichś pudełek :grin:
A konsola i tak by siedziała zamknięta. Jeśli ze mną zostanie to na pewno ja przeczyszczę i położę nowa paste

Nie polecam jej zamykać. Ona szumi nie bez powodu, ten procek mocno się grzeje. Schowanie jej do półki spowoduje jakieś wyciszenie, ale obieg powietrza musi zostać.

Przy okazji wymień sobie dysk na większy i jeśli się da to na SSD.

1 polubienie

Szafka jest bez pleców więc wymiana powietrza następuje. Jakiś dysk 512 się znajdzie. Muszę sprawdzić czy nie trzeba mu przygotowywać specjalnie plików jak to było w xboxach kiedyś.

Na pewno nowa pasta pomoże lekko ja wyciszyć :grin:

Nie kojarzę, by trzeba było szykować jakieś pliki. Z tego co pamiętam to wystarczyło podmienić dysk i tyle, ale poszukaj w necie dodatkowych informacji.

O kurde ale przywołałes wspomnienia. Kupiłem taka w 2007. Nowa pasta to must have!

Właśnie wymieniłem dysk na 256 SSD.
Czas na pastę i jakieś gierki :grin:

2 polubienia

Będzie śmigać lepiej niż za nowości :smiley:

1 polubienie

PS3 miało początkowo spore problemy, ale koniec końców masz na nią potężną bibliotekę gier. Faktem jest, że część z nich - tych najfajniejszych - można ograć lepiej na PS4/PS5. Ale z tego co piszesz, PS3 to Twoja pierwsza konsola Sony, to masz napraaaaaawdę mnóstwo taniej zabawy przed sobą (gry na PS3 kosztują zwykle grosze teraz, tutaj bym akurat myślał o płytowych wersjach - przechodzę i tyle).

GTA 4 I 5 Uncharted 2 I 3; Batman Arkham City I Asylum, trylogia Little Big Planet; Red Dead Redemption, The Last of Us, Call of Duty Modern Warfare 1 I 2, Metal Gear Solid 4, trylogia God of War, Assasin’s Creed II I Brotherhood, LA Noire, Heavy Rain - to garść hitów z pierwszej 100 Metacritics, które serdecznie polecam.

10 polubień

Miałem ps4 ale oddałem siostrze bo jestem bardziej związany z M$. A część z tego co widzę to sporo jest multiplatformowych ogranych przeze mnie na xboxach. Szukam czegoś co nie dostało remasteru do Ps4/5. Jak nadrobię kupkę wstydu na XSX wtedy nastąpi czas na nabycie PS5 :joy:

Zatem zostaje tylko MGS4 - reszta albo ma odświeżone lub sportowane wersje na PS4. A do tej gry jednak polecam być fanem serii MGS. :wink:
Dodatkowo PS3 jest przepustką do gier z klasycznego PS1 i z poziomu tego sklepu i tej konsoli można to ogrywać.

Więc jeśli masz kupkę wstydu na XSX i jeszcze plan na PS5 to chyba sobie odpuść granie na PS3 :slight_smile:

1 polubienie

Jezu ludzie co wy?. Nie wiem jakim cudem nikt nie wymienił tutaj THE LAST OF US :heart::heart::heart:
Pozycja obowiązkowa. Edit: A dobra widzę, że miałeś PS4

Posłuchaj sobie tego podcastu, może coś jeszcze sobie wybierzesz

3 polubienia