Plany na Black Friday / Cyber Monday

Ja będę do Czech zamawiał więc odpadam :slight_smile:

Na Black Friday głównie poluję na listę prezentów dla mojej lubej, plus Xiaomi Mi Handheld Vacuum 1C i Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro bo te są tańsze w PL niż w CZ.

1 polubienie

Zamawiałem kiedyś z niemieckiego Amazonu kindla i wszystko doszło tak jak powinno. Co prawda jechało przez Węgry Słowację ale dotarło :joy:

Ja właśnie dokładnie w tym sklepie kupowałem z mailboxde. Tez kupowałem w jakiejś promocji dwa home mini. Wszystko świetnie poszło.

Ja zamawiałem Kundelka z Amazonu z Włoch. Proponuję również zaglądać do tego sklepu ceny i promocje potrafią zaskoczyć. A gwarancja normalnie Amazon…

Skusiłem się już jednak na zamówienie Nesta Audio + Mini przez mailboxa. Taki zestaw na początek co by się inteligentniej w domu zrobiło. :smile:

1 polubienie

Ticwatch Pro 3 Gps. Jak nie będzie taniej na oficjalnej stronie, to może przynajmniej na Amazonie stanieje (bo dochodzi vat i przesyłka), a wtedy mogę bez obawy o zwrot wypróbować

Dla ciebie innych polujących :smiley:

Jutro na Black Week Allegro wjeżdża ten odkurzacz-handheld od Xiaomi
https://allegro.pl/oferta/wkrotce/odkurzacz-pionowy-xiaomi-mi-handheld-1c-skv4106gl-9919906112

Z robo-odkurzaczy widzę takiego:
https://allegro.pl/oferta/wkrotce/xiaomi-roborock-s5-max-odkurzacz-9919906127

1 polubienie

Właśnie na Allegro na niego poluję (1C) :wink:

Mam Roborock S55 i szczerze polecam. Minusem jest jedynie mega słaba (i wkurzająca) apka od Xiaomi

1 polubienie

Jeden odkurzacz zakupiony, one more to go xD

1 polubienie

Nie wytrzymałem i kupiłem Evo 970 1TB, mam nadzieję że do piątku zostaną mi pieniądze na Airpodsy XD

Ja czekam na promocje na Xiaomi Mi Air Purifier Pro :slight_smile:

masz jakąś dobrą promkę?

Tez poluje na AirPodsy Pro. Na razie wszystkie elektromarkety lecą, delikatnie mówiąc, w chuja. W październiku kosztowały od 888 zł do 899 zł. Teraz nagle 919-939 zł. Zobaczymy jak będzie w piątek.

Też mam zamiar iść w PRO, zmęczyło mnie szukanie tych “idealnych”. Na promocję to bym nie liczył, mam tylko nadzieję, że nie trafię na te z defektem :wink:

Na Evo? Był na Amazonie za ~470zł, chyba już nie da się kupić. A co do Airpodsów to nie mam nic, tylko po cichu na coś liczę :smiley:

1 polubienie

A macie jakiś fajny oczyszczacz powietrza z nawilżaczem na BF do polecenia? Xiaomi z tego co wiem nie ma funkcji nawilżania.

Ja mogę polecić Sharpa, ale nie wiem czy jest gdzieś na BF.

Filtry w przyzwoitych cenach, wszystko się rozbiera i da umyć (większość filtrów właściwie też, zgodnie z instrukcją).

Nawilżacz ewaporacyjny + jonizator. Mam już trzeci rok.

Dostałem w prezencie więc nie powinienem się wypowiadać na temat kosztu :sweat_smile:

Ja chciałem dokupić amazon echo dot 3rg gen ale jak zobaczyłem, że maja dotrzeć w 2021 to dałem sobie siana - do tego czasu może mi odjebać i pójdę w głośnik od Apple :joy:

1 polubienie

Kombo oczyszczacz + nawilżacz to kiepski pomysł, bo z wody osadza się kamień i z tego co czytałem potem może pojawić się problem z pleśnią czy czymś podobnym. Owszem można używać wody destylowanej, ale ja odpuściłem sobie po dwóch bańkach które poszły piorunem i sprawiłem sobie osobny nawilżacz :grin: