Plany na Black Friday / Cyber Monday

Im więcej czasu mija, tym bardziej prawdopodobne się to staje :grinning:

Tik tak, tik tak…

Niektóre promki zaczęły się już, inne zaczynają się w niedzielę o północy. Już mam jedną rzecz wypatrzoną, mam nadzieję że się uda upolować :wink:

Na Lite trochę promek jest ale boty pewnie wszystkie zgarną

Pochwalcie się chociaż na co polujecie :laughing:

Na Chromecasta z Google TV i Google Nest Mini :see_no_evil:

Hej, to ja mogę i wezmę sobie wtedy jeszcze nowego Chromecasta, bo mają na promce.

Nie mam niestety nikogo do pomocy z przesyłką. Możemy za ~10€ skorzystać z mailboxde albo może jakiś wąs w DE będzie skory do pomocy? :heart:

Ja na TV, bo stary już ledwo zipie (z listw LED pod matrycą ze starości odpadło kilka soczewek :D).

Poluję raczej na Sony KD-55XH9096 w dobrej cenie. Zresztą dzisiaj mam zamiar skorzystać z tej promki

1 polubienie

Tink.de ma generalnie fajne promki przez cały rok. Niestety póki co nie wybieram się do DE więc Wam nie pomogę, ale sam patrzę na ten zestawik x2:

A generalnie do szperania po niemieckich ofertach polecam Idealo.de

I tak, i tak planuje kupić AirPods pro, wiec na wszelki wypadek wstrzymuje się do Black Friday. Chyba nic oprócz tego nie będę kupował, ale zawsze się tak mówi :sweat_smile:

1 polubienie

Jak różnica jest duża to można użyć mailboxde.com. Korzystałem niedawno i szczerze polecam.

2 polubienia

Dzięki, właśnie sprawdziłem i czuję że to bedzie to :smiley:

Mam co prawda ziomeczka we Frankfurcie który albo odwiedza mnie albo ja jego, ale przyda się na te momenty kiedy akurat granice zamknięte :wink:

@Pacimierz @Tadek jeśli chcecie zaoszczędzić chociaż trochę na przesyłce to możemy zrobić wspólne zamówienie, przesyłka z mailboxde i później dystrybucja w PL :joy: na terenie Warszawy mogę rozwieźć sam

Ja będę do Czech zamawiał więc odpadam :slight_smile:

Na Black Friday głównie poluję na listę prezentów dla mojej lubej, plus Xiaomi Mi Handheld Vacuum 1C i Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro bo te są tańsze w PL niż w CZ.

1 polubienie

Zamawiałem kiedyś z niemieckiego Amazonu kindla i wszystko doszło tak jak powinno. Co prawda jechało przez Węgry Słowację ale dotarło :joy:

Ja właśnie dokładnie w tym sklepie kupowałem z mailboxde. Tez kupowałem w jakiejś promocji dwa home mini. Wszystko świetnie poszło.

Ja zamawiałem Kundelka z Amazonu z Włoch. Proponuję również zaglądać do tego sklepu ceny i promocje potrafią zaskoczyć. A gwarancja normalnie Amazon…

Skusiłem się już jednak na zamówienie Nesta Audio + Mini przez mailboxa. Taki zestaw na początek co by się inteligentniej w domu zrobiło. :smile:

1 polubienie

Ticwatch Pro 3 Gps. Jak nie będzie taniej na oficjalnej stronie, to może przynajmniej na Amazonie stanieje (bo dochodzi vat i przesyłka), a wtedy mogę bez obawy o zwrot wypróbować

Dla ciebie innych polujących :smiley:

Jutro na Black Week Allegro wjeżdża ten odkurzacz-handheld od Xiaomi
https://allegro.pl/oferta/wkrotce/odkurzacz-pionowy-xiaomi-mi-handheld-1c-skv4106gl-9919906112

Z robo-odkurzaczy widzę takiego:
https://allegro.pl/oferta/wkrotce/xiaomi-roborock-s5-max-odkurzacz-9919906127

1 polubienie