Pixel 4 - megathread

Już jesteśmy coraz bliżej premiery (lol za pół roku) i pojawiają się oczywiście przecieki itd… Mamy oczywiście nowość od Google, czyli ich tweet.

Ale teraz także zostało zrobione foto Pixela 4 w naturalnym środowisku!

3 polubienia

Hmm płyta indukcyjna podobna do tej która podobno ma być w kolejnym iPhonie.

1 polubienie

Co do wyglądu to też jest nie do konca pewne, według Front Page Tech są 3 prototypy jeśli chodzi o design. Fakt, na ten moment wygląda na to, że Google potwierdziło już oficjalnie wybór tego, ale może być tak, że finalnie zdecydują się na coś innego. Więcej tutaj:

2 polubienia

Jeśli będzie to płaski kwadrat to będzie wyglądał trochę mniej ugly niż rendery iPhone’a nowego, ale nadal wygląda to źle. Nie ma natomiast pewnie żadnego wyjścia od strony designu, jak sobie poradzić z tym problemem ze względu na grubość modułów kamer. No ciekawe…

W każdym razie po ostatnim WWDC odechciało mi się androida znowu. Za dużo dobrych rzeczy wyszło.

1 polubienie

To chyba będzie mój następny telefon. Zaraz z moim S8 będę miał drugą rocznicę. Po wakacjach może wjedzie Pixel.

3 polubienia

Jeśli to zostanie zmoderowane to absolutnie to rozumiem.
No to lecimy.

Szanowne Google,
Pierdol się z tymi swomi Pixelami 4 i brakiem oficjalniej dystrybucji w naszym kraju.
Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam,
Michał Borkowski

3 polubienia

Ale serio nie mogli rozwiązać lepiej kwestii designu?

Ja nie narzekam. Bardziej podoba mi się tak jak jest niż z notchem by miało być. Zgadzam się jednak, że nie jest trudno znaleźć lepiej wyglądający telefon.

Mi też ten kwadrat nie przeszkadza jakoś bardzo, poza nim reszta mi się podoba, fajne rzeczy pokazali. Tylko no właśnie, lata mijają, a u nas nadal nie ma oficjalnej dystrybucji. Słabe to jest, bo tak np. kolega się nagrzał na czwórkę, chce ją w dniu premiery, ale jej nie kupi obecnie, bo trzeba czekać aż trafi do pośredników w postaci np. x-kom, który jeszcze dorzuci swoją marżę…

1 polubienie

MKBHD

The Verge

Nie licząc portretu, bardziej podobają mi się zdjęcia z 11. Są gdzieś już testy astrofotografii Pixela?

Poza tymi co pokazali na konferencji to jeszcze innych nie widziałem.

U mnie to w ogóle zależy od zdjęcia, czasem iPhone przesadza z saturację, czasem google nie dociąga kolorów…
Taka prawda, na aparaty ciężko walczyć w dzisiejszych czasach. Ciekaw jestem Astrofotografii, ale to ma przyjść do pixela 3a, więc porwę sobie dla zabawy.
Pod względem aparatu jestem ciekaw double exposure, ale to his trzeba czekać na pełnoprawne recenzję.

Dla mnie zwycięzca jak zwykle ostatnio jest asystent i ekosystem. To co pokazali w tych aspektach najbardziej do mnie kurcze trafiło. Nie wiem czy na googlowy router nie zapoluje

Podobno jest zakaz fotek nocnych do recenzji. Ale to plotka tylko.

This.

Ja tak szczerze mówiąc, to rozważałem nawet przez chwilę oddanie iPhone i przejście na Pixela - no bo jest POŁOWĘ taniej, komp w gratisie, a do tego… no to Pixel. ALE:

  • nie mam już opcji oddania iPhone :D,
  • Google nie daje już unlimited storage na fotki (WTF?),
  • brak obiektywu ultra-wide (a i ten tekst, że tele jest lepsze xD no ok, ale ludzie chcą ultra-wide bo to daje dodatkowe możliwości),
  • przez przypadek wyskoczyłem TOTALNIE z ekosystemu google.

Więc chyba spasuję. Ale nie ukrywam, że kusi. A ten spadek cen to już w ogóle miły akcent. Jeśli chodzi o ten aparat, to ja wiem, że Pixel będzie robić dobre zdjęcia. Ale iPhone 11 myślę, że jest na tym samym poziomie. W sensie - nie będzie już ogromnych różnic. A astrofotografia - jasne, super, zrobiłļym parę takich zdjęć. Parę. I już…

„komp”

Przeglądarka z ekranem 14"*

2 polubienia

I nie jest polowe taniej, tylko 1/3 taniej. Pixel kosztuje mniej więcej tyle, co iPhone 11.
I maksuje się na 128GB. Gdyby 11 Pro oferował taka pojemność, różnica byłaby jeszcze mniejsza.
I Pixel ma tragiczne ramki. I wyglada dużo gorzej. I jest gorzej wykonany.
Sorry, ale calluję bullshit. Nawet gdybys mógł oddać iPhone’a, to pokręciłybyś nosem, powzdychał ze dwa dni i tyle. Pixel zostałby w sklepie :wink:

2 polubienia

Ale go jadą na Reddit:

https://www.reddit.com/r/Android/comments/dibjke/the_pixel_4_doesnt_include_any_headphones_or_even/

Masz @pawelorzech, żeby nie było Ci smutno.

1 polubienie

Wolę Ajfona w takiej opcji