Pixel 3a XL z Amazon(wysyłka z Polski)

Mam na sprzedaż prywatnego Pixela 3a XL kupionego na Amazon.de w lipcu 2019. Cały czas noszony w etui i ze szkłem hartowanym, wiec telefon w stanie idealnym. Telefon wysyłam z Polski.
Fantastyczny aparat z trybem nocnym, ekran Amoled z Always On i co najważniejsze, najnowszy soft od Google z 3 letnia obietnica aktualizacji.
Uwielbiam ten telefon, a sprzedaje jedynie, dlatego ze po kupnie iPada okazało się, ze nie potrzebuje tak dużego telefonu.

Szkiełko hartowane zbite, ale ekran bez ani jednej rysy.
Dorzucam nowe niezaliczone szkło od 3mk i oryginalne etui od Google.

Telefon idealny dla żony/mamy/babci/kogoś dla kogo telefon na po prostu działać i robić dobre zdjęcia.
Cena: 1200 zł.

czy ja dobrze widzę ze on ma jedno gniazdo nano sim + esim (czyli tak samo jak iP)?

Dokładnie tak. Obecnie mam w nim esim od Orange.

Czy ja mogę coś marketingowo doradzić? Trzeba zdjąć to rozwalone szkło i przykleić nowe, bo bardziej lub mniej świadomie w głowie potencjalnego kupującego rodzi się „typ gdzieś je*nął tym telefonem.”

2 polubienia

Jak się nie uda sprzedać w ciągu tygodnia tu czy na olx, to pewnie tak zrobię :wink:
Na razie nie mam parcia na sprzedaż bardzo, mogę sprzedać, a mogę z nim zostać.

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.