Piraty motorem branży gamingowej, magia co-opu na kanapie i gra do rozwodu

Można go dodać via RSS: <![CDATA[Nagrany Podcast]]>

3 polubienia

ale miodek!!! Dla mnie GTA skończyło się na 2. Pamiętam jeszcze w podstawówce chyba albo już gimnazjum nie miałem kompa w domu, żeby mi to ruszyło więc chodziłem na wszystkie zajęcia pozalekcyjne z “informatyki”, żeby naparzać w GTA2! Potem już żadne GTA w 3D nie miało dla mnie takiego klimatu :slight_smile:

5 polubień

Bardzo cieszą mnie wasze opinie i dyskusje gierkowe, to znaczy, że dotknęliśmy dobrej struny.

1 polubienie

Ja już czekam na nowy odcinek. Dla mnie dobrych ‘growych’ podcastów, nigdy za wiele.

3 polubienia

Nie żył ten, kto nie przygotowywał hotdogów dla ruskiej mafii.

2 polubienia

Ja mam dokładnie na odwrót. Nigdy nie umiałem wkręcić się w GTA 1, GTA 2 lub GTA London. Może jednak ma to coś wspólnego z tym, że gra po angielsku dla dorosłych to nieco za dużo dla 10-11 latka… :slight_smile:

A “informatykę” to my spędzaliśmy akurat u siebie na “kreskach”, czyli najprostszym żużlu ever. Na jednej klawiaturze mieściło się sterowanie dla 4 osób. Więc było ciosane. Szczególnie, gdy pochodzi się z żużlowego miasta jak ja - Zielona Góra born and bred. :motorcycle:

3 polubienia

Wychodzi na to, ze tylko ja miałem zaliczenia z Logo Komeniusz, podczas gdy wszyscy tu łupali sobie w gierki.

3 polubienia

Uwaga, ja tak tylko powiem, że po połowie dnia postanowiliśmy powiedzieć światu całemu o tym pierwszym odcinku, bo opinie są niezłe, a właściwie i nam nie szkodzi, żeby było o tym głośniej. :slight_smile:

5 polubień

My również graliśmy w żużel na polibudzie ZG. :grin:

2 polubienia

Ziomeczek :fist_right::fist_left: Ale kreski, czy ten “superrqzwinięty” Speedway Grand Prix?

Bo jak już tu nerdzimy o żużlu, to był jeszcze KLASYK Menadżer Żużlowy braci Mańskich.

2 polubienia

Ostatnio robiłem zakupy elektroniczne w jakiejś norze post-wolumenowej xD. Lokalizacja w piwnicy, przy wolumenie, w powietrzu atmosfera elektroda.pl, po 5 minutach ktoś zwrócił na mnie uwagę i powiedział że detalicznej sprzedaży nie prowadzą xD

6 polubień

A propos otwierania. Ostatnio się zastanawiałem jak wygląda “forum patronów” i teraz widzę, że dyskusje to tutaj są bardzo żywe. Nigdy nie sądziłem, że do tego dojdzie, ale chyba trzeba się szarpnąć :sweat_smile:

3 polubienia

Nie zawsze tak jest, ale czasami tak bywa :slight_smile:

Najnowszy odcinek można też słuchać - jak w średniowieczu - przez (bardzo brzydką i praktycznie gołą) stronę: https://nagrany.pl/

2 polubienia

Nie mówi się tak o swoich dzieciach:

Bardzo stronę po prostu.

7 polubień

Gierki gierkami, ale @pawelorzech gdzie jest obiecany odcinek KJTJ o KETCHUPACH xD

9 polubień

Ja bym wolał o majonezach, to temat bardzo bliski mojemu sercu teraz na keto :smiley:

4 polubienia

Robiliśmy kiedyś w pracy ślepe testy ketchupów i majonezów, jak znajdę, to podam wam co wygrało :smiley:

3 polubienia

Ja gwarantuję 100% skuteczności w blind testach Pepsi vs Coca-Cola. TAKJAKBYCO!

5 polubień

Mnie chowali tv adapter od Amigii :rofl:

1 polubienie