Piraty motorem branży gamingowej, magia co-opu na kanapie i gra do rozwodu

W pierwszym odcinku Nagranego przedstawiamy swoje osoby, czyli kto, z kim i dlaczego; a także po co jest ten podcast i co chcemy osiągnąć? (0:00) Rozmawiamy o piraceniu gierek w zamierzchłych czasach i o tym, jaki miał wpływ na branżę gier w Polsce. (8:17) Do tego - jak i w co grać z niegraczem? (28:40) A na koniec: w co zagrać, żeby szybko wziąć rozwód albo umocnić swój związek wspólnym przejściem przez piekło? (43:36)

Link do RSS , żeby sobie dodać bezpośrednio w aplikacjach: <![CDATA[Nagrany Podcast]]>
Link do Spotify : Spotify – Web Player
Link do Anchora : Nagrany Podcast • A podcast on Spotify for Podcasters

6 polubień

Link do posta: https://www.patreon.com/posts/40191920

Cześć wszystkim,

Tak jakoś się złożyło, że razem z Wojtkiem i Andrzejem (którego jeszcze nie znacie, ale poznacie!) zrobiliśmy nowy, codwutygodniowy podcast growy. Podcast nazywa się Nagrany Podcast i jest już od dziś dostępny pierwszy odcinek w Spotify, a lada moment będzie też dostępny w iTunes i wszędzie indziej.

Zapraszamy serdecznie do odsłuchu i subowania. To preview - specjalnie dla Was, Patronów. Nikt inny o tym jeszcze nie wie!

Link do RSS, żeby sobie dodać bezpośrednio w aplikacjach: <![CDATA[Nagrany Podcast]]>

Link do Spotify: Spotify – Web Player

Link do Anchora: Nagrany Podcast • A podcast on Spotify for Podcasters

Dzięki za uwagę. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba!

Paweł, Wojtek i Andrzej

5 polubień

A propos ruskich dubbingów, to byłbym chory, gdybym tego tutaj nie wrzucił.

A Wojtek zapomniał o najważniejszym:
O podmienianiu Cracka :smiley:

8 polubień

I wolumen! Na wolumen to ja znad morza nawet jeździłem po gierki! :smiley:

4 polubienia

Panie Andrzeju “CeDe Projekt” nie"cidi projekt" ;_;

5 polubień

Czekam na kolejne odcinki. W końcu będę mógł krzyczeć na forum, jak powiecie jakieś głupoty, które wyłapie😉

5 polubień

Ho Ho ale się rozpędzacie! Niezłe imperium podcastowe tu zaraz powstanie :smiley:

6 polubień

W ogóle to opowiem Wam najbardziej 200IQ moment mojego życia. Miałem z 8-9 lat i nasz domowy komputer miał taki zasuwany przód, ze jak się zasunelo i zamknęło na kluczyk, to nie można było włączyć. I to był komputer firmy NTT.
Wracam sobie raz ze szkoły, patrzę, a tu sklep komputerowy z wielkim logo NTT. Z tydzień zbierałem odwagę, ale w końcu poszedłem, powiedziałem, ze potrzebuje kluczyk i dali. za darmo :smiley:
Radość nie trwała dłużej, niż miesiąc, bo mnie mama nakryła i ojciec coś podlubal i założył hasło na BIOS. Ale co się nagrałem w Need for Speeda przez ten miesiąc, to nikt mi nie odbierze.

17 polubień

To tyle jeśli chodzi o układ przycisków na kontrolerach :wink: na szczęście stadia poszła w standard xklocka, bo w ogóle byłby problem :wink:

5 polubień

W moim przypadku nieświadomie zastosowałem podstawy social engineering I wydedukowalem jakie hasło ojciec założył na pc. Niestety moje nielimitowane partie pierwszej cywilizacji też nie potrwały zbyt długo, bo przez nieuwagę zostałem nakryty przez rodzicielkę :pensive:

4 polubienia

Mam chytry plan zrobić segment podcastu na temat ulubionego kontrolera. Nie będzie to miły segment dla Sony.

12 polubień

Czyli przyłaczasz się, do dość powszechnej opinii, że kontroler do gamecuba to ideał kontrolera? :wink:

1 polubienie

Wyznaję zasadę “guzik do napierdalania”. Moja opinia więc jest znana.

5 polubień

Boże w ogóle to ja totalnie nie gram teraz w gierki, a mam tyle do powiedzenia po tym odcinku.

Little Big Planet to jest TAKIE DOBRO.
Najlepiej się grało z kolegami w stanie upojenia i czekało aż oni się wpakują na taki wózeczek jadący nad przepaścią i się wtedy ciągnęło wajche, żeby wszyscy spadli.
I jeszcze te liście na twarz :heart:

Wlasciwie to nie przypominam sobie, żebyśmy my grali kiedykolwiek w innym celu, niż uprzykrzanie sobie nawzajem życia. :smiley:

5 polubień

Bez zbędnych spoilerów w temacie kontrolerów. GC = zło. Dreamcast = MMMMMMMM!!!

2 polubienia

Za te liście w twarz w LBP miałem zjebki od jeszcze-nie-żony zanim ktokolwiek wpadł na Overcooked! :slight_smile:

2 polubienia

No I już mamy kosę na dobry początek :wink:

1 polubienie

Wolę myśleć, że pięknie się różnimy :joy:

3 polubienia

BTW. Fajne logo zrobiłem, nie? (tak, to ten post w którym się samodotykam nad swoją pracą)

8 polubień

Czekam, aż wyląduje na Overcast :slight_smile:

1 polubienie