Perełki Storytel

Wrzućcie swoje perełki, które polecacie na storytel.

Z mojej strony lecą:

Krótka piłka. Książka Mateusza Borka o reprezentacji Polski.
Kto mieszka za ściana. Ciekawy kryminał z zaskakującym twistem.
Obie dostępne po Polsku książki Chandlera.

Zagadka Torego Hedina. Historia w formie podcastu o szwedzkimasowym mordercy.

Ciekawostka taka ze trylogia Sienkiewicza to jest chyba w 3 wersjach lektorskich :slight_smile:

2 polubienia

Niestety mam 106 audiobooków na audioteka więc trochę wody upłynie aż odsłucham wszystko i będę mógł się rozglądać za innym serwisem jak storytel.

Jednooki król - co mnie denerwuje to że jest niedokończony i nie zapowiada się by kiedykolwiek dokończony został, co mnie zraziło do storytel original.

Korzystałem ze Storytel, ale chyba jestem zbyt słabym słuchaczem audiobooków, bo czasem jednego słuchałem 3 miesiące. Więc subskrypcja Audioteki wydaje się bardziej ekonomiczna. JEDNAK Storytel rozwija kącik podcastowy. Gerlsy czy podcast męsko-damski to złoto. Polecam każdemu. Ciekawy jestem czy taki projekt jak subskrypcyjna opcja samych podcastów miała by rację bytu. Bo jakby stworzyć kilka/kilkanaście podcastów o zróżnicowanej tematyce i wypychać to regularnie w comiesięcznej subskrypcji to byłbym w stanie zapłacić za to nawet z 50zł. Melodia przyszłości?

Bardzo wątpliwe, bo podcasty w takim modelu maja praktycznie zerowe discoverability. Jedynym realnym sposobem na pozyskanie płacącego klienta jest przekonwertowanie tego, który dostaje treści za darmo.

2 polubienia

Zamykanie podcastów w ramach płatnej platformy to zło.

2 polubienia